Skocz do zawartości

Ubrania z allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie czym się różni ubranie z allegro od orginalnego sklepu.

Przykład:

Na allegro buty fox instinct są za 1799zł a w orginalnym(byle jakim)sklepie już za 2099zł.

Różnica jest w cenie, i jest to ten sam produkt!! tylko czy gorszy?!

Proszę o wyjaśnienie, bo moim zdaniem to jest podrabiane albo sprowadzane z innych krajów(gorszych).



Pragnę zauważyć,że firma 4ride na allegro sprzedaje zbroję alpinestars bionic tech za 850zł a na stronie 4ride.pl za 999zł, Czyli na allegro ktoś podszywa się pod tą stronę czy jaki ***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różni się ceną, to widać. nikt odpowiedzialny nie stwierdzi tylko na podstawie ceny czy dana rzecz jest podróbką, czy np. pochodzi z wyprzedaży albo jakiegoś okazyjnego zakupu. nie wiem, co to jest "oryginalny byle jaki sklep", ale sklepy stacjonarne mają z reguły znacznie wyższe koszty, niż sprzedawca z allegro pracujący z garażu i/ lub bez stanów magazynowych, wystawy, godzin otwarcia, lokalu, itd

BTW jakie to są gorsze kraje? bo nie łapię, dlaczego produkt sprowadzony miałby w jakiś sposób "gorszy"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie rozumiem tej rzeczy z 4ride.Skoro w ich sklepie jest zbroja za 999zł to po co wystawiają ją na allegro za 849zł. Myślisz że to ta sama firma czy ktoś inny.

 

Ps. gorszych krajów miałem namyśli chiny,

 

Jeszcze jedno, wolał byś kupić ubranie (namyśli enduro) z allegro gdzie jest tańsze czy z (jak to napisałeś) stacjonarnego sklepu?

Dzięki za opd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard. Ceny na allegro są często możliwie najniższe. Ja tego nie rozumiem ale widać ten portal powoduje u sprzedających jakieś dziwne zachowania. Duża konkurencja częściowo to tłumaczy.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie i takie, możesz wszystko tanio w necie dopaść.... Ludzie mają różne dojścia na to wychodzi... Przykład za 1300 (cena regularna 1899 na nasz rynek) w tym przesyłka strzeliłem GoPro Hero 5 black nowa fabrycznie zapakowana z gwarancja dwa lata z dystrybucji zagranicznej. Z ubraniami to najczęściej rękawice i drobnica raczej jest podrabina... W sklepach też można trafic, Jak szukałem skóry dainesa, strzeliłem z przeceny o 6 stów taniej na aledrogo z jakiegoś chyba salonu Yamaha jak dobrze pamiętam... Jeśli chodzi o sklep to raczej podróby nie sprzedają, robią przecene żeby wstawić nowy asortyment i pozbyć się zaleganego na półkach i magazynach...

Edytowane przez Dejv81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynników wpływających na różnicę w cenie między sklepem stacjonarnym a internetowym może być wiele ale jeden z głównych ilość potencjalnych klientów - w necie wielokrotnie większa,w zasadzie nieosiągalna dla sklepu stacjonarnego więc można zadowolić się mniejszą marżą, a zysk robić wielkością obrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie i takie, możesz wszystko tanio w necie dopaść.... Ludzie mają różne dojścia na to wychodzi... Przykład za 1300 (cena regularna 1899 na nasz rynek) w tym przesyłka strzeliłem GoPro Hero 5 black nowa fabrycznie zapakowana z gwarancja dwa lata z dystrybucji zagranicznej. Z ubraniami to najczęściej rękawice i drobnica raczej jest podrabina... W sklepach też można trafic, Jak szukałem skóry dainesa, strzeliłem z przeceny o 6 stów taniej na aledrogo z jakiegoś chyba salonu Yamaha jak dobrze pamiętam... Jeśli chodzi o sklep to raczej podróby nie sprzedają, robią przecene żeby wstawić nowy asortyment i pozbyć się zaleganego na półkach i magazynach...

Tak jak piszesz ceny da się na allegro złapać o (minimum) parę stówek mniej.

Do tej pory nie wiedziałem dlaczego tak jest i czy są podrabiane ale już wszystko wiem.

 

W temacie można dalej się wypowiadać,lecz jeśli moderator chcę zamknąć temat to może,ponieważ jest w nim zawarte wszystko co powinno być. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...