Skocz do zawartości

Przeróbka bębna na tarcze w MZ - opłaca sie??


micek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dylemat,nie wiem czy opłaca się przerabiać eMZetke na tarcze :? Jak bym przerabiał to tylko ze względów estetycznych, ile by to kosztowało, oczywiście używane części. Jak są nowe okładziny to bęben też dobrze działa, sam już niewiem :roll: ehh...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Ja u siebie przerabiałem przedni hamulec na wszelkie możliwe sposoby. Po ostatniej modyfikacji odało się osiągnąć chyba już szczyt możliwości ale w porównaniu z tarczą to nadal kupa. Oczywiście że warto przerobić. Koszt jest wysoki i bardziej się opłaca kupić jakąś ETKe na częsci nić poszczególne elementy w sklepie. 700 o których pisał Sider to bardzo optymistyczna wersja.

Gorąco polecam takie przeróby!!! Hamulce to podstawa bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że staruszek jak kupował eMZetke to nie porozglądał sie za tarczą, ale mniejsza o to, może uda mi się namówić Go na wyjazd do Łodzi, troche gratów bym przywiózł, mam nadzieje że sie zgodzi :D

 

Pozdrawiam

ps. do zobaczenia (może) w Łodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!

TARCZA! i tyle.U mojego kumpla czesto rwie 8O sie linka od p. chmulca i raz prawie sie nie zabil .

Ja mam tarcze,zacisk i piaste do tarczy.Oprucz tego potrzebujesz pompke, wezyk i prawa golen widelca.Da sie to kupic dosyc tanoio(pompka-100zet, wezyk(new)30-50zet, golen 10-30zet a kolo najlepiej nowe ale uzywane w dobrym stanie ja kupilem za 20zeta)

Jak bys chcial to tarcze i zacisk moge ci ewetualnie obchnac.

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w Łodzi coś kupie, a próbował ktoś zamontować hamulec tarczowy od innego moto, np podwójne wentylowane tarcze, niecieknoąca pompka itp. ? a może ktoś wie jaka tarcza (wentylowana) by pasowała do emzetowskiej piasty?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do zacisku klocki EBC uszczelniłem wszystko. I teraz moge jeździc na przednim kole. Tylko sprężyny po tygodniu szlak trafia!

 

MONTUJ TARCZE :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam "wetylowana" poprzedni wlasciciel nawiercil dzurki i nawet fajnie wyglada a poniewasz byl studentem mech. na poli budzie GD to tarcza jest wywazona :D

SKORUPA: Gdzie mozna kupic te klocki? EBC i ile kasza?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki EBC można zamówić w serwisie lub w Larssonie!

Są dwa rodzaje ja mam te za 69zł i są jeszcze po 105zł te akurat się nie przegrzewają i nie kruszą! Jeszcze są Ferrodo ale Nie sprawdzałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...