Skocz do zawartości

Sladami Boruty III Borki 2004 - foto i wrażenia.


Siaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samson - jesteś mistrzem ! Takich fot nie mam nawet z imprez z Kazimierza. Piękny sweterek po dziadku (pożyczony na szybko od rodzinki z okolic, na szczęście bo pierwszej nocy zmarzłem w domku jak pies) + faja w gębie i "alpażur" (zwany również mózgojebem) w ręku to cały ja ;) :( (winko pożyczyłem od Samsona :-) do zdjęcia).

Bardzo mi się podobała cała impreza.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

powinienem chyba zostać Waszym forumowym Mesjaszem a Agnieszka Mesjarką po tym jak jeździliśmy XTką po jeziorze. Fajnie sie patrzyli ludzie z jachtu, co przepływał obok nas

 

Ta, a ja jak ten niewierny jezdzilem obok po plazy ;).

Hehe, ale sie fajnie Ecia zakopywala w tym piachu ;).

Przejazdzka nad jeziorko faktycznie byla wypasiona :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Grzesiek (Avalon) - Ty mnie chroń, najlepiej!!

 

Nie wiem czy pamietasz ale jak dosiadłeś Afryki to prosiłem Cię ..."nie jedź"...

 

No sęk w tym, że nie pamiętam. Następnym razem Grzesiek nie cackaj się ze mną jak z dzieckiem, tylko mnie walnij przez łeb! :lol: Wtedy usłyszę.

Widzę już fotkę ze stawiania sprzęta na gumę, nie mogę doczekać się płytki od Ciebie z tą mega wypasioną sesją na leśnej drodze!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia zbiorowe sie nie udało. Zadne z trzech które robiłem bo dwóch kolegów zostało w kamizelkach forumowych i światło lampy błyskowej pieknie sie od tych ubranek rozproszyło i odbiło w taki sposób że poza tymi kamizelkami nie widać juz nicwięcej.

Klapa.... :?

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...