Skocz do zawartości

Trudna decyzja - Honda Shadow i Yamaha DragStar 125ccm


Matthletic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Bo się chopperem 125tka nie wyprzedza tira :D.A zwłaszcza taką 11konną :D 15 konna sztuka dała by sobie rade bez problemu. Nie koniecznie Chopper .

 

Trzeba znać możliwości swego pojazdu.I się do nich stosować, A nie obrażać się na małego chopperka ,że słabo wyprzedza Tira. Wymagania za duże prze Pani. Potem takie osoby oczerniają na forach 125tki próbując jeździć na nich nie zgodnie z ich przeznaczeniem. Czyli miasto i spokojne traski .

Dopiero zobaczyłam Twoja odpowiedź. Taki motor miałam i jeździłam nim jak chciałam. Wkurwiało mnie wyprzedzanie tira czy wozu drabiniastego. 125 cacy na naukę, nie więcej. Jak już wspomniałam więcej z tym nerwów niż frajdy. Nikt nie traktuje poważnie czopków 125 na ulicy. Ja przede wszystkim. Także sory Batory, ale 125 w czopku to niezła lipa. Na szczęście już się z tym nie muszę męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli największe fiutki mają motorynkowcy z 50cm pojemności.Powiem tak .Faktycznie patrząc na ruch na drodze oraz poruszające się w tym skuterki i inne pierdzikółka trzeba mieć duże cohones .A wiem co mówię bo jestem kierowcą zestawu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie ...

Nie ma to jak .... 1600 cc :crossy:

 

 

 

Kolego MT 01 ma nawet więcej ...bo prawie 1700....

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero odebrałem blachy na drag stara, także teraz trzeba trochę nim pojeździć. Później w planach prawko i zmiana na większy ale to może pod koniec roku ewentualnie w następnym. :)

Czekam tylko aż wiosna nadejdzie. :mad:

A jak spisuje się Twój 1600? Pewnie to fajne uczucie jeździć na motocyklu o większej pojemności niż nie jedno auto. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak spisuje się Twój 1600?

 

To zalezy co Cie interesuje ale ..... muszę uwazac gdzie i jak parkuje aby nie miec pod górke :biggrin:

Cięzko wypchnąc czy przepchnąc 450 kg motocykl.

A tak poza tym w samej jezdzie .... czysta bajka :wub:

 

Także jak sie bedziesz pozniej decydował np. na Draga 1100 to ... polecam Wildka 1600 lub Radka 1700 ( wersja usa ) :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Punkbuster

Yamaha odpalona dopiero dwa razy a ja już myślę co kupić następne, 650 czy 1100. :D

Najpierw jednak trzeba zdać prawko. :cool:

Zdrajca ;)

 

Wrzuć zajebisty silnik draga 125 do czegoś takiego i będzie miodzik

 

 

Tutaj akurat delikatnie mocniejszy silnik shadowki ale chyba czaisz baze :D

 

Albo przerób draga na takiego bobbera

 

 

Dopiero zobaczyłam Twoja odpowiedź. Taki motor miałam i jeździłam nim jak chciałam. wku**iało mnie wyprzedzanie tira czy wozu drabiniastego. 125 cacy na naukę, nie więcej. Jak już wspomniałam więcej z tym nerwów niż frajdy. Nikt nie traktuje poważnie czopków 125 na ulicy. Ja przede wszystkim. Także sory Batory, ale 125 w czopku to niezła lipa. Na szczęście już się z tym nie muszę męczyć.

Pani chyba nie umie czytać ze zrozumieniem, ale nie szkodzi , nie każdy musi umieć .

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...