Skocz do zawartości

rn09 zatarte panewki


7beat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale co dokladnie chciales mi udowodnic tym komentarzem? czuje agresje , skrzywdzilem Twoje uczucia? Dorośnij.

 

Nigdzie nie napisalem ze chinczyk jest lepszy od japonskiego. ale jak slysze takie teksty typu jak kupisz motocykl to bedziesz sie smial z tego co teraz piszesz automatycznie sugerujac ze chinczyk nie jest motocyklem to uderza mnie fala zażenowania jakim trzeba byc krety... Albo stwierdzenie ze kazdy chinczyk sie rozpada. szkoda gadac.

 

Stwierdzam ze Wy sobie tymi Japonskimi motocyklami przedluzacie pewna czesc ciala. A czym mocniejszy motocykl tym wieksze przedluzenie.

 

A jak! Ja mam dużą pojemność, to sobie bardzo przedłużyłem :biggrin:

Chłopaku, zasada jest prosta: żeby można było coś porównywać, to trzeba najpierw spróbować! Ja jeździłem zarówno Japończykami jak i chińczykami, i jedyny chińczyk akceptowalny dla mnie to Kymko. Ale to i tak jeszcze przepaść w stosunku do Japońskich konstrukcji.

Więc zanim zaczniesz publicznie wygłaszać swoje opinie - pojeździj jednym i drugim.

Pokój :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeo ale kymco to korea na licencji starej japoni.Teraz to już pewnie mają własne konstrukcjie ale bazowali na hondzie.

 

Tommo jak przeczytałem pierwszy temat Punkbuster-a to chciałem mu pojechać ale sobie darowałem bo jego temat nic nie wnosił do dyskusji (tak jak później nasze :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...