Skocz do zawartości

Yamaha yz125 z 1984 roku, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Zastanawiam się nad kupnem Yamahy yz125 z 1984 roku z tej oto aukcji
http://olx.pl/oferta/yamaha-yz-125-CID5-IDhjicF.html

Yamaha nie pali od pierwszych kopów , podobno trzeba wyregulować zapłon , oraz ma zablokowany zawór wydechowy.
Moje pytanie brzmi czy warto się w to bawić , czy znajde części do tak starego rocznika ,
Szukałem tego zaworu na allegro ale nie znalazłem do tego rocznika , Proszę o szybką odpowiedź gdyż już chcę jechać po motorek :D
Dziękuję i pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, kapitalny remont silnika a motocykl ma problemy z odpalaniem. Do tego nie sprawny zawór wydechowy. Ktoś ładuje taką kasę w sprzęt żeby potem sprzedawać go niesprawnego? Wierzysz w to? Odpuść strucla, dozbieraj kasy i kup coś normalnego. Chyba, że kupujesz z myślą o remoncie ale ta baza i tak nie jest dobrą podstawą na remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o remoncie ale chyba masz racje , jednak sobie odpuszcze i uzbieram na coś lepszego , od jakiego rocznika najlepiej szukać ?

Czytałem że ten rocznik nadaje się już do muzeum :D

Dziękuję i pozdrawiam !



A co sądzisz o czymś takim
http://olx.pl/oferta/ktm-sx-gs-125-CID5-IDh3Iar.html#723e7ff141



Czy lepiej uzbierać z 5-6 tysięcy i kupić coś powyżej 2000r z aluminiową ramą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wysypany 4 i 5 bieg, kopka, pewnie jak rozpolowisz silnik i podliczysz wszystko co do roboty to moze sie okazac ze cena 2700 to zadna atrakcja ;)

 

Wstrzymaj sie uzbieraj i kup cos mlodszego.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najpierw zorientuj się w cenach - za 5-6k nie kupisz alu ramy.

tzn sama alu rame by dorwal ;) ale na niej daleko nie zajedzie ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn sama alu rame by dorwal ;) ale na niej daleko nie zajedzie ;)

Znalazłem za 5500 honde cr125 01r z alu ramą , ale jednak kupuję suzuki rm250 , zadbana i doinwestowana co prawda 94r ale jest bardzo ładna . Jako że to będzie mój pierwszy cross to pewnie długo nie będzie taka ładna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem ale nie crossami , do odważnych świat należy :D.

Chciałem kupić 125 ale w tej cenie i w tej okolicy naprawde nie ma nic godnego uwagi a suzi jest naprawde bardzo zadbana , więc jakoś będę musiał ogarnąć tę moc :)

Edytowane przez Artur 94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym wczesniej jezdziles ?

Motorynką , Komarkiem i wspaniałym simsonem enduro , wiem wiem , teraz mi powiesz że jeżdziłem zabawkami i 250 urwie mi ręce :D Ale naprawdę nie mam innego wyjścia a nie przejade pół polski za 125 więc zostaje przy suzi i niech bóg ma mnie w swojej opiece xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...