Skocz do zawartości

Cierpliwy motocyklista poszukiwany - Lublin


Rekomendowane odpowiedzi

 

znajdziesz w Powitalni :biggrin:

 

Oj, Karolina, Karolina.

 

Taka duża jesteś, a jeszcze nie wiesz na czym świat stoi. Po pierwsze, to źle ten temat stworzyłaś.

 

Zamiast rozpisywania się o tym jakie masz problemy, powinnaś w domciu zrobić kilka sweet-foci, w jakimś skąpym ubraniu, które podkreśla Twoje kobiece walory.

 

Gwarantuję, że gdybyś wrzuciła tutaj te zdjęcia, to dzisiaj pod Twoim domem byłby mały zlot, mogłabyś przebierać w trenerach - a tak to się musisz, biedna, męczyć i czytać posty ludzi, którzy sobie tutaj urządzają pogawędki zbaczające z Twojego tematu.

 

Poza tym szerokości i radzę znaleźć doświadczonego nauczyciela - czym szybciej nauczysz się podstaw i prawidłowych technik jazdy, tym lepiej dla Ciebie.

Omijaj z daleka samouków, którzy przedzierają drogi tylko na bazie własnego doświadczenia (profesjonaliści w ciągu jednego dnia nauczą Cię więcej, ile taki samouk się przez całe życie nie nauczy na swoim doświadczeniu).

 

Pozdrawiam,

XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe co na to by powiedział mój nie mąż :biggrin:

A tam, jak pierścionka z brylantem nie kupił, o rękę nie poprosił, ani nie stać go na Twoje utrzymanie, to sobie może... ; )

 

Poza tym, to nierozsądne, aby ciągle być dla siebie miłym. Musisz przetestować psychikę potencjalnego partnera w opresji, zobaczyć jak się zachowuje w sytuacji stresowej, może okaże się, że jest psycholem, który nie radzi sobie w stresie, stosuje przemoc, gardzi Twoimi potrzebami, narzuca swoje prawa, lub jest chorobliwie zazdrosny - Life is not all flowers and rainbows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przetestować psychikę potencjalnego partnera w opresji, zobaczyć jak się zachowuje w sytuacji stresowej, może okaże się, że jest psycholem, który nie radzi sobie w stresie, stosuje przemoc, gardzi Twoimi potrzebami, narzuca swoje prawa, lub jest chorobliwie zazdrosny - Life is not all flowers and rainbows.

 

Zalatuje lekką paranoją. A "testowanie" partnera jest po prostu skurwysyństwem.

 

W temacie: jeśli pomogę dziewczynie w opanowaniu samego procesu ruszania motorem i dziewczyna zaliczy kiedyś jakiegoś szlifa (nie daj borze tfu tfu), to będzie moja wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, jak pierścionka z brylantem nie kupił, o rękę nie poprosił, ani nie stać go na Twoje utrzymanie, to sobie może... ; )

 

 

A no właśnie pierścionek kupił, o rękę poprosił.

 

Poza tym, to nierozsądne, aby ciągle być dla siebie miłym.

 

Wiem, dlatego do tych najmilszych nie należę :wink:

 

 

W temacie: jeśli pomogę dziewczynie w opanowaniu samego procesu ruszania motorem i dziewczyna zaliczy kiedyś jakiegoś szlifa (nie daj borze tfu tfu), to będzie moja wina?

 

nie mąż codziennie mi powtarza, żeby mnie mentalnie przygotować, że dwa kółka to nie cztery i kontakt z asfaltem nastąpi prędzej czy później :biggrin:

więc jeśli nastąpi zrzucę to na niego i powiem, że wykrakał :biggrin:

 

Po za tym każdy mi to teraz mówi dodając słowa otuchy "Im szybciej będziesz leżeć, tym lepiej dla Ciebie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...