Skocz do zawartości

[K] Tablet od 10 cali wzwyż


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko że wtedy trzeba jeszcze dorzucić parę innych stówek na zakup Maca, bo inaczej to nie da się tego używać... :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby czemu musi kupić jeszcze Maca??

Ja mam air2 i resztę na Windowsie tudzież innym androidzie.

Jeśli chodzi o specjalistyczne aplikacje to iOS jest bezkonkurencyjny.ja używam do pracy z audio (Vst,vsti),na androida nawet nie ma takich aplikacji a na iOS są setki.

 

Chyba ze tablet potrzebny tylko do netu i rozrywki to wtedy android da rade.

Syn ma Galaxy tab4 10.1 i śmiga aż milo.

 

Czasami używam tabletów do odczytu telemetrii z bezzalogowego statku powietrznego i android potrafił się wypieprzyc a jabłko stabilne jak diabli.

Faktem jest ze tutaj wchodzi kwestia optymalizacji pod dane zastosowania,a to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze tablet potrzebny tylko do netu i rozrywki to wtedy android da rade.

Syn ma Galaxy tab4 10.1 i śmiga aż milo.

 

Tablet głównie jako "kontakt ze światem" do ciężarówki bo używanie laptopa w takich warunkach strasznie mnie denerwuje. Ostatnio znajomy mi pokazał w swojej ciężarówce 10 calowy tablet, używa go do nawigacji (super sprawa, AutoMapa na 10 calach) a podczas pauzy Skype z rodziną, internet czy muzyka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tablet głównie jako "kontakt ze światem" do ciężarówki bo używanie laptopa w takich warunkach strasznie mnie denerwuje. Ostatnio znajomy mi pokazał w swojej ciężarówce 10 calowy tablet, używa go do nawigacji (super sprawa, AutoMapa na 10 calach) a podczas pauzy Skype z rodziną, internet czy muzyka. :)

To myślę,że coś na androidzie w zupełności da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...