Skocz do zawartości

HONDA CBF 500 A - 2006 (PRZEBIEG 561 KM)


Sofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam wyjscia... w obecnym stanie psychicznym nie powinienem w ogole jezdzic. Zaraz zadzwonie do mechanika z polecenia. Jeszcze troche w to moto bede musial wlozyc.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczesliwy to na pewno nie, ale mysle bo sie motocykl zastal i pali na jeden cylinder.

 

i teraz nie wiem czy wymienic gaznik przed sprzedażą czy dac sie pozrec potencjalnym kupujacym, ze za 10000 moto nie jest nowe.

 

 

 

Chyba spieprzylem... za 10000 moto mialo byc nowe.

Za 10 tys nikt nie oczekuje nowej CBFki, ale sprawnej już tak.

 

"Zastany" gaźnik? Jakie jeszcze atrakcje ma ten motocykl? Kwadratowe opony, zardzewiałe lagi? Zdaje się że jedynym walorem o który opierasz cenę wywolawczą jest niewielki przebieg, a ten jak wiadomo można łatwo skorygować.

 

Moim zdaniem wyjścia masz dwa: doprowadzić moto do stanu używalności i go zatrzymać (bo na zwrot nakładów nie masz co liczyć - o ile poniesione koszty o których piszesz są prawdziwe), albo zacisnąć zęby i z ceny wywoławczej zdjąć dychę i szybko kupić połowę mniej morgów niż planowałeś w tej Malezji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sie ma rozumiec ... :) Poprosze o troche czasu na sprawdzenie przez drugiego mechanika dlaczego pali na jeden cylinder. Dla mnie teoria, ze jedna z dysz gaznika sie zatkala w wyniku dlugiego stania miala sens.

 

Motocykl mial jedna inna chorobe wieku dzieciecego z powodu dlugiego stania, swiatla nie dzialaly z powodu braku styku przy wlaczniku na prawej raczce. zrobione w Pomirskim.

 

Dzieki za oferte ...nadzieja na szybki wylot jest.

groteska

PS bilet w jedna strone Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda że motocykle z takim przebiegiem bedą sprawiały więcej problemów niż takie które były regularnie jeźdżone. Niestety tak już jest z pojazdami mechanicznymi, trzeba używać albo sie będzie psuło.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze, byc moze nie. Ja jej nie kupilem na handel. Motocykl to honda wiec ja bylbym spokojny. Poza tym to motocykl dla tych co uwazaja, ze cbr 929 byla lepsza od cbr 1000. Lzejsza, poreczniejsza, bardziej bezkompromisowa. ...tak jak ta cbf 500 ma sie do nowej cb 500.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim mówimy tutaj o zwyczajnym, użytkowym, masowo produkowanym motocyklu klasy 500.

Fajnie, że ma niski stan przebiegu, ale nie sądzę, żeby to zwiększało wartość akurat tego modelu w znaczący sposób, bo w gratisie dostaje się problemy wynikające właśnie z braku użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...