Skocz do zawartości

?? Ducati cross ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych wakacjach spotkałem sie z motorem dosc dziwnym ,gosc kupił synu motorka DUCATI .Jest to 50 ccm nie ma papierów i ducati nigdzie nawet na silniku nie pisze!Ja podejrzewam ze jest to derbi .Był chłodzony cieczą ,miał 2 tarcze jedna sprzodu druga tyłu licznik od piaggio skutera i ponoc 95 rocznik kupił go za 1000 zł.CO o tym sądzicie z opisu to derbi :?: Czy zetkneliscie sie kiedys z Ducati crossem lub enduro (mi sie wydaje ze chyba nie produkują czegos takiego) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W latach 70-tych i 80-tych Ducati robiło crossówki, głównie 125. Nawet z sukcesami walczyły w ISDE czyli Sześciodniówkach.

Tutaj macie przykład crossówki Ducati z 78 roku: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...2489344529&rd=1

Absolutny klasyk. Gdybym miał wolne 1500 euro brałbym w ciemno. Za 20 lat ten motocykl będzie wart co najmniej 15.000 euro.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cagiva ma jeszcze w8 - chlodzony powietrzem dwusuw 125cc

 

A tu się zgodze tylko w 50%' date=' bo są też wersje chłodzone cieczą ;) Wiem bo kolega miał :!:[/quote']

 

Tu mnie własnie dziwi polityka firmy CAGIVA vbo starsze modele były chłodzone ciecza a teraz przesli na wiatr.

 

Bols z tego co piszez to nie tylko derbik ale i każa inna 50 endurko to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bols z tego co piszez to nie tylko derbik ale i każa inna 50 endurko to może być.

 

Ale mi sie to skojażyło w ten sposób ze gosc mówił ze to jest ducati ,ducati motorowerów chyba niema wiec najpodobniejsza nazwa to derbi .Myslałem ze gosc po prostu jak kupował był taki podjarany zakupem ze nie zapamietał nazwy a paierów też nie ma ....ale kurde z drugiej strony było by to zapisane w umowie rocznik 95 bez papierów wiec moze ten moto jest z wędki :?: Typ dziwnie wygladał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...