Skocz do zawartości

Duke 390


Baba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-78306-0-95057400-1461254831_thumb.jpgpost-78306-0-95057400-1461254831_thumb.jpg

 

Dobra, minęło 10 miechów, więc już uwierzyłam, że go mam i mogę pochwalić się wszystkim.

Zdjęcie oczywiście zrobione 2 km od salonu, więc nie patrzyłam co jest w tle, hehe.

Pogratulujcie refleksu szachisty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty kosmetyczek wozisz, Matko Boska!!!!! Gratulacje

Dziękuję za gratulacje wszystkim, a co do kosmetyczek.....

Mam z reguły jeszcze przepiękny pomarańczowy (rzecz jasna) plecak ale wtedy nie mogę już zabrać "plecaka".

Baby lubią być przygotowane "na wszystko", :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to mocowanie tablicy... Kurde coś by można z tym zrobić. Wrzucić jakieś akcesoryjne albo coś.

 

Pozdr.

F.

Już zrobione :wink:

Jadąc odebrać (trochę się naczekałam ze względu na obniżanie "pode mnie") byłam tak przejęta, że w ogóle zapomniałam tablicy rejestracyjnej zabrać, a co dopiero myśleć o jej mocowaniu. Wracałam do domu z numerem wypisanym na kartce przyczepionej spinaczami do tektury (kawałek kartonu w salonie znaleźli, hehe) a tektura przymocowana tak jak dało radę "tyrtyrkami". Ale i tak tego dnia było to dla mnie najpiękniejsze moto na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koło idzie?

Fajny gratulacje.

A to zależy pod kim :wink:

Nie, no idzie, ale ja w tym kiepska jestem na razie, więc tylko trochę podnoszę. Ale jak "dosiadł" go mój kolega, który ogarnia temat, to żal było patrzeć.... jak zsiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gratuluja, ale nie widze zdjec Baby

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz cały czas moje zdjęcie....

No i dziękuję ks za gratulacje, od Ciebie to podwójnie się liczą :)

Lubię Twoje filmiki na YT.

 

 

Ale w calosci nietu :icon_mrgreen:

 

No ale mi gebe miodem wysmarowalas, az sie zarumienilem :icon_mrgreen: bo wiesz, wstydliy jestem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Duki :) I do tego bardzo bardzo tanie jak na swój rocznik oraz silnik. Jeśli jeszcze mi ktoś napisze, że to to nadaje się na przejażdżki po 200 - 300km i tyłek nie odpada to chyba na następny sezon pomyślę o tym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...