Skocz do zawartości

Mały tor w Łodzi - prawda czy fałsz? Czyli prima aprilis or not? :)


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem MOTOCYKLEM :P

 

Nitka jak dobrze się przyjrzeć to żywcem zdjęta z Radomia. Obiekt całkiem spory. Duże różnice poziomów. W niektórych miejscach na pierwszy rzut oka trochę blisko siatki. Niemniej wygląda bardzo fajnie, dojazd bajka. wystarczy zjechać w Strykowie i jesteśmy prawie na torze. Zobaczymy jak z cenami bo są sprzeczne informacje na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem MOTOCYKLEM :P

 

Nitka jak dobrze się przyjrzeć to żywcem zdjęta z Radomia. Obiekt całkiem spory. Duże różnice poziomów. W niektórych miejscach na pierwszy rzut oka trochę blisko siatki. Niemniej wygląda bardzo fajnie, dojazd bajka. wystarczy zjechać w Strykowie i jesteśmy prawie na torze. Zobaczymy jak z cenami bo są sprzeczne informacje na stronie.

A jak nawierzchnia (przyczepność)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hondy ryły przodem okrutnie, więc nie dziwne :) .

Byłem na tym evencie, wprawdzie jako oglądacz, ale jakbym wiedział to byśmy pogadali :) . Sam wstępnie planuje polatać teraz w niedzielę.

 

Motocyklem dało by radę by tam pojeździć, ale to typowo szkoleniowy obiekt, poza tym typowo samochodowy (dużo ciasnych zakrętów, małe szykanki, małe patelnie itd.)

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ten tor samochodem. Nawet fajny, trochę kręty, niewielkie różnice poziomów. Było bardzo ślisko i zimno ale zabawa i tak przednia była.

Te Hondy jakieś takie powolne na mokrym ;)

 

 

Nie będę gorszy :) . Onboardzik ode mnie

 

 

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...