Skocz do zawartości

Honda CBR 600rr 2004 - urwany kawałek karteru


DaMo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety koleś nie ma tych kawałków. Właśnie najbardziej martwi mnie to że nie znajdę silnika w dobrym stanie za dobrą kasę a z części raczej nie odzyskam kasy. Także tą rr-ke sobie odpuszczę i jak już pisałem poczekam na coś lepszego.

ja bym ci radził jeśli szukasz dobrego motoru to coś zagranicy sprowadzone po poślizgu z lekko przytartym karterem osłonki połamane osłonki to można sobie samemu poskładać np sam widziałem kawasaki zx 900r chyba rocznik 2001 z włoch za 4000 tys stan idealny wizualnie u nas za taki chcą za 8000 tys i bardzo możliwe ze dobrał się do silnika jakiś rzeźbiarz a tam wszystko w książce powbijane co było robione sam miałem ochotę kupić ten motor ale 4 dni później jak dzwoniłem to już go nie było

 

ta cebra to chyba w krawężnik albo w studzienkę z otwartym wiekiem wpadła ze tak powyrywało dziwne ze crashpadów nie miała cena nie wielka a silnik może by ocalał

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jedynie z zagranicy szukam, raz że moto po glebie taniej za granicą a dwa że w Pl to różne się cuda dzieją. No właśnie pierwszy raz spotkałem się z takim czymś. Wogole dziwie się ludziom co nie inwestują 200zł w crashe, lepiej 200zl niż potem 2000zl za silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głupi zawsze myślałem ze crash pady trzeba zamontować na ramie najlepiej to pod śrubę od alternatora zamontować albo na dekiel na poxipol przykleić

 

edit jak ramę zjadły korniki to wszystko możliwe ale ja nie słyszałem o takim czymś a słyszałem już nawet bajkę jak to hayabusa przy 250 km przeciął sarnę i jechał dalej dopiero w domu zobaczył ze mu lekko osłonka pękła

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że pierwszy raz widzę takie przeważnie się gną jedynie mogę to skomentować chyba chcą zaoszczędzić to robią z coraz to gorszego materiału odlewy bo widać ze to takie aluminium jak na blok silnika twarde a kruche a chyba powinno być bardziej elastyczne

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy czasem crashpady są tylko po to, aby osłonić motocykl przed glebami parkingowymi? Tudzież lekkim szlifem przy małych prędkościach?

Mają chronić przed największa ilością rodzajów gleb. Są motóry, w których ich mocowanie jest solidne i są kruche ameliniowe (tych się nie pomaluje).

Zależy jak przywitasz matkę ziemię, na co itd. bo oprócz wyrwania kawałka ramy, urwania ucha silnika może złamac tez śrubę...opcji dużo jednak lepiej mieć jak nie mieć.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...