Skocz do zawartości

Najwiekszy dzienny przebieg na MZ


Gwoździu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja na simsonie zrobilem 300 w 2 osoby i nieszczelne kolanko moto chodzilo na pol tlumika wiec nioislo sie po wsiach przez ktore jechalem :D na ETZ max jakies 150 w pojedynke a co do tylka na simsonie to nasuwa mi sie tylko jedno slowo masakra !! :banghead: rzeznia na maxa na ETZ max 150 zrobilem ale te 100 na full gazie 130 - 140 non stop skulony jak pilka potem na wieczor bolaly mnie strasznie plecy jak by mi kto kijem w nie walil :P jazda na simsonie byla bez postoju bo nie bylo na niego czasu :D jednak simsony to trwale maszyny tylko lac i jechac :D predkosci mialem takie max dopuszczalne aby silnika nie zajezdzic czyli staralem sie 60 trzymac max jaki wyciskalem z sima to 70 z kierowaniem to zmienialem sie z kolesiem bo przy 60 jest nudno :mrgreen: i zasnac mozna bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej jednego dnia zrobilem okolo 500 km, na trasie Gdansk-Torgelow am See (Niemcy), zajelo to chyba 12 godzin, bo jechalismy w grupie i co rusz mielismy jakies przygody. Natomiast jednym szwungiem (bez zsiadania) zrobilem 250 kilosa , bo sie troszke spieszylem - tylek mialem obolaly jeszcze przez 2 dni. :mrgreen: To tyle w temacie MZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę mnie przeraziły Wasze wrażenia z tras, ponieważ na czwartek mam zaplanowaną trasę 350 km, i widzę że się będę musiał lepiej do niej przygotować. Jak na razie najdłuższa moja trasa w tym sezonie to ok. 150 km na MZ ETZ 250. Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej zrobilem jednego dnia nie cale (bez kilku km) 450km z przerwą na tankowanie i 1 szluga :banghead: lacznie przerwa miala może z 15 - 20 min bo musialem na stacji mape przelożyć bo kończyla mi sie droga :D - motor też zapakowany na full - torba na baku, oraz na miejscu pasażera tyle bagażu że mogłem się opierac jak na hondzie GL :D

 

a takie normalne przebiegi - bez żadnego zatrzymania to po 300km bo mniejwięcej na tyle bakk starcza :P

 

a wszytko to na MZ RT 125 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra!!!!!!!! przerwa tylko na jednego papierosa!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ja mam fajki to nawet lepiej zebym nie wyjezdzal bo co jakies 10 km robie przystanek:D ale najlepiej to jest gdzies sobie jechac w jakies urokliwe miejsce zrobic sobei przerwe obejrzec mape wypic cos i spalic papierosa :banghead: no super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650 km (Sopot - Kraków) pod koniec lipca ub. r. Dupa bolała po jakichś 200 km, potem mi już było wszystko jedno :D Jechałem 85/h, z przetrwami (było chyba + 40 w ceniu :D ) wyszło prawie 12 godzin, za to spalanie super jak na etz 250 (że się pochwalę :mrgreen: ) - 3,9 l.

Najdłuzsza jazda na moto: w maju ub. r. - Wiedeń - Kraków - coś 16 godzin (guma w Czechach itp.- opisał to Billy na swojej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mi też wyszło jednego dnia ponad 600 km, dokładnie nie pamiętam, większość z tego w górach. nawet nie było tak źle bo robiłem sobie często przerwy i miałem cały dzień.

simsonem - ok 410 .

 

przy okazji podziekowania dla Petera S za nocleg w Krakowie w ostatnich dniach sierpnia !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobilem 800km od Elku przez Lodz do kostrzynia jak jechalem na Woodstock, 18 godzin z malymi przerwami na tankowanie przegryzienie.

 

takze 700km w ciagu 21 godzin od Elku do Wroclawia, 21 godzin za junakami i flakiem z tylu i przodu ;) poza tankowaniem i naprawianiem gum, non stop jazda, czulem sie jak po pol litrze.

 

z tych dwoch wypraw musialem i wrocic, czyli zajechalem w piatek a poniedzialek rano w Elku znow. nadlurzej przez leekend to 1800km

 

oraz 750 kilosow od Elku do Terespola, do Warszawy, spowrotem do Elku- 17 godzin zalatwialem papiery do junaka i bylem w kilku sklepach w wawie.

 

 

wszystko w te wakacje, i na MZ ETZ251 '91 z Lodzkiej policji bez zadnych awari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...