Skocz do zawartości

Dobre zloty w Europie.


harbuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na tema zlotów w Europie? Oczywiście polecane i godne uwagi. Nie ma różnicy, czy północ bądź południe?Doszedłem do wniosku, że lepiej zrobić jeden dobry raz w miesiącu jak co tydzień na miejscu. Nigdzie nie poznamy nowych ludzi, kultury niż właśnie tam? Pozdrawiam skład z Angeli blood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne bywasz na różnych zlotach w Czechach?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zagranicznych polecam zlot HD w Austrii w Faak Am See.Super zlot ,trwa prawie tydzień ,choć największe atrakcje zaczynają się w czwartek.Zwykle organizowany na początku września.Zjeżdża sie tam nawet ok 200 tyś ludzi,na wszystkim,nie tylko na HD,

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zagranicznych polecam zlot HD w Austrii w Faak Am See.Super zlot ,trwa prawie tydzień ,choć największe atrakcje zaczynają się w czwartek.Zwykle organizowany na początku września.Zjeżdża sie tam nawet ok 200 tyś ludzi,na wszystkim,nie tylko na HD,

Myślę, że na pewno w tym sezonie. Co do czeskich zlotów to są jak dla mnie o wiele lepsze niż krajowe. Pasohlavki zaliczam co roku, jak masz jakieś info o innych godnych to serdecznie poczytam.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na pewno w tym sezonie. Co do czeskich zlotów to są jak dla mnie o wiele lepsze niż krajowe. Pasohlavki zaliczam co roku, jak masz jakieś info o innych godnych to serdecznie poczytam.

Pzdr.

byłem kiedyś w libercu na motomanii i chyba w jicinie - na obu było git

może w tym roku znów uda się na jakiś czeski zlot dotrzeć :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Euro Bike Fest (Brno)

Zemplinska Sirava (Słowacja)

Open Road (Balaton)

Race 61 (Berlin)

wpisz w gogle, może Cię coś zainteresuje.

Euro Bike fest w Pasohlavkach raczej? Chyba, że się mylę? Jeżeli tak to wpisuję do zaliczonych. Byłem ze 3 razy. Fajna impreza i dobre miejsce.

Resztę na pewno zaraz zweryfikuje.

Dzięki i Pzdr.

Co do Balatonu to słyszałem o nim ciekawe rzeczy. Brałem go już w tamtym roku pod uwagę, ale mało było czasu i nie miałem z kim jechać. Na pewno 2016 go zaliczę. Już patrzyłem na stronę kilka tyg.wcześniej.

Edytowane przez harbuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Użgorod już nie taki jak wcześniej, Ruscy nakręcali ten zlot, a teraz tam nie przyjeżdżają

Byłem w Użgorodzie w 2010. Potwierdzam klasę zlotu,całe miasto się bawiło.Ale oczywiście wtedy organizatorami byli Padonki Mira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj link, bo wyszukiwarka nic nie mówi.

Dzięki.



2 sezony temu mogę tylko mówić - bawiło się całe miasto, było Rosjan pod korek, dragi, panienki co tam chcesz - relacja z pierwszej ręki ;)

Skoro tak, to zapodaj link.

Edytowane przez harbuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...