Skocz do zawartości

Zaliczyłem szczyt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym z tej perspektywy aparat splaszczyl teren i nie odda rzeczywistego wzniesienia. Dlatego niektorzy tu widza dos lagodny pagurek, ktory w rzecziwstosi moze byc dosc stroma gorka. najlepiej zrob fotke tej gorki ze sporej odleglosci, tak zeby bylo ja widac jakos cala, najlepiej z profilu :clap: w odniesieniu do poziomego terenu :( Ewentualnie podaj w procentach nachylenie tereenu wtedy bedzie to juz mialo jakis wymierny obraz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mont ewerest to raczej nie jest ale spójżcie do galeri na stronie http://www.salveregina.prv.pl/ jak sie stanie na dole tego kopca to naprawde jest uczucie tym bardziej na góże jak dlamnie troszke ciężko sie zjeżdza pare osób ponoc sie tu połamało jrest to kopiec salve regina w sandomierzu.

 

PSdo Kollectora MZ jest dużo mocniejsza od mojej yamaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tzw kopiec Salve Reginy bols co robiłes w sadomierzu :?: Mój syn ma taki sam motorek jak ty ale reasumujac sprawe ostatnio słyszałem ,że gość na simsonie zaliczył ten "szczyt" tzn troszke sie podpierał i odpychał nogami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw kopiec Salve Reginy bols co robiłes w sadomierzu  :?: Mój syn ma taki sam motorek jak ty ale reasumujac sprawe ostatnio słyszałem ,że gość na simsonie zaliczył ten "szczyt" tzn troszke sie podpierał i odpychał nogami .

 

a moze bols to twoj syn :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde lubie tą góre pamietam jak kiedyś tam ze swoimi małymi brzdącami chodziłem oni jeździli na sankach a mondry tatuś ........................też jeździł :twisted: Mam sentyment do tej góry.Jak sie stanie podnia to pierwsze wrażenie jest piorunujace jest dość stroma faktycznie ,na fotce jakaś mniejsza wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...