Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do crmoto bo byłem przelotem.

- kostka 0 zł

- box 100 euro ale za dwa dni

- wyścig w cenie

Sesje rozplanowane moim zdaniem lepiej zaczyna grupa D, nie wiem czemu na SD tak nie jest. W D się wsiada i jedzie, w szybszych potrzeba więcej czasu.

Organizacyjnie cały czas ktoś czuwa, regrouping w przerwie lunchowej, wyścig z powodu deszczu przełożony o godzinę w tym czasie zrobiony open track.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna Afroleona albo wie z kim miał być w boxie? Dopisałem się do niego do boxu a nie mam żadnego namiaru ani nawet nie wiem, który nr boxu :)

Poratujcie jakimś namiarem na niego albo kogoś, kto też miał być w tym boxie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna Afroleona albo wie z kim miał być w boxie? Dopisałem się do niego do boxu a nie mam żadnego namiaru ani nawet nie wiem, który nr boxu :)

Poratujcie jakimś namiarem na niego albo kogoś, kto też miał być w tym boxie.

 

Pozdr.

F.

BOX nr 20 jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań płakać , za stary jestem na takie żale . pozdrawiam

Nie płaczę, bo to nie jest jakiś większy problem. W najgorszym razie (gdyby nie znajomi w innym boxie) smażyłbym się na słońcu a potem stał w ulewnym deszczu :) Widać po prostu jak traktujesz to co piszesz / mówisz.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary. Weź napisz coś więcej. W którym to miejscu można w barierę przyłożyć.

P.S.

Po twojej wczorajszej delkaracji o zakończeniu kariery nie sądziłem, że przeczytam smutniejszą wiadomość z toru poznań.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://epoznan.pl/news-news-68534-Smiertelny_wypadek_na_Torze_Poznan_nie_zyje_motocyklista

 

 

 

Jechałem w tej grupie i niestety widziałem ten wypadek. Niestety, myślę że kierownika poniosła fantazja zrobił błąd dużej klasy, wszedł po wewnętrznej (zakręt nr 10) i nie skręcił, wystawił nogę jak by się szykowal do zatrzymania (sic) poszedł prosto zamiast się złożyć, osobie wyprzedzanej skończył się tor spieli się i poszli w kozly na zwirze, kierownik dostał sie pod moto tego drugiego, a drugi walnal w bandę i poszybowal za opony. Ogólnie ujmując - Dramat. Zjechałem krzyczałem o wypadku, sesja przerwana, potem odwołana następnya grupa o potem cały event. Dramat. Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich obecnych.

 

Paskudna sprawa.

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...