Skocz do zawartości

Płytki zaworowe honda cb600f hornet 98r


drapakpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema a jak moge sprawdzic czy napewno ten lancuszek jest wyciagniety? Bo podczas robienia gory silnika jak zdejmowalem walki to wszystko bylo wporzadku. I czy lancuszek ma tak siadac na tryby nie dokonca ma wchodzić na zeby zebatki od walkow rozrzadu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo łańcuszek był dopasowany do kół zębatych w starej głowicy. Teraz założyłeś drugą i nie wchodzi na zęby. Jeszcze trochę się wyciągnie i się dopasuje...

 

Żartowałem oczywiście, bo w takim stanie to się może zerwać. Trzeba założyć nowy niestety.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ewidentnie jest łańcuszek do wymiany ? Jak napinacz zwolnie i rusze pary razy wałem to siedzi na trybach bardzo mocno i nic nie odstaje, jak wsadze srubokret delikatnie to nie odchyli sie nawet minimalnie poza obwod zebatki wałka . Moze ja to jakos zle ustawiam ? bo wczesniej przed cała wymiana nie było nawet slychac łancuszka nic a nic dopiero po całym tym zabiegu z robota gory silnika wyszły takie buty ? Moglem go wyciagnac przez nieumiejetnie zakładanie wałków rozrządu ? Czy raczej to nie mozliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, łańcuch pewnie jest dobry, jak zrobisz to w poprawnej kolejności (jak wyżej) to wszystko zagra.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję zalozyc wszystko w takiej kolejnosci jak kolega wyzej napisal i zdam relacje.

 

A mam takie pytanie jeszcze, znak na wale to ten obok literki "T" ta pozioma kreska, to punkt.ustawienia rozrzadu oraz kreski ma walkach rozrzadu "in" na ssacym i "ex" na wydechowym musza idealnie zrownac sie jednoczesnie z gladzia glowicy? Czy moze na innym.znaku trzeba ustawic wal na dole zeby wtedy pokryly sie ladnie.znaki na walkach na gorze?

 

????

 

Nikt juz nie ma koncepcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję zalozyc wszystko w takiej kolejnosci jak kolega wyzej napisal i zdam relacje.

 

A mam takie pytanie jeszcze, znak na wale to ten obok literki "T" ta pozioma kreska, to punkt.ustawienia rozrzadu oraz kreski ma walkach rozrzadu "in" na ssacym i "ex" na wydechowym musza idealnie zrownac sie jednoczesnie z gladzia glowicy? Czy moze na innym.znaku trzeba ustawic wal na dole zeby wtedy pokryly sie ladnie.znaki na walkach na gorze?

 

????

 

Nikt juz nie ma koncepcji?

Tak

 

Swoją drogą, ostatnio jak przerabiałem F4 to miałem zrzuconą głowicę akurat i GMP miałem gdy wał był w położeniu za tą linią występującą przy T.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...