Skocz do zawartości

Tez nie wytrzymałem :D


skilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne .

 

Od tego xt-eka zaczynałem zjeżdżać z czarnego , ponad 25 lat temu , ubranie trochę nie bardzo, ale przy ponad 30 C ... ;)

 

bikepics-2555294-800.jpg

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xl200R

 

o taka

http://img.webike.net/mm/newbike/151xl200r_198210/xl200r_198210.jpg

 

i od takich zajebistych moto zaczynałeś a skończyłeś na jakimś stolcu z kraju poszukiwaczy lebensraumu gdzie przeciętnie imie to ahmed ? no skilos bój ty się boga......i zajebiste tereny ale PL to raczej nie jest :D

 

ja rozumiem przychodzi wiek kiedy rano wstajesz i jak nic cię nie boli to znaczy że nie żyjesz i wtedy człowiek nie ma siły na XR czy LC4 czy coś ogólnie ostrego , ale jest africa twin , cz600v , xt600 tenere , a nie gebbelsowski prom kosmiczny.......

 

ja motocykli bmw nie uznaje , kosmicznie zaawansowane przez co drogie w serwisie , bez urazy ale mnie się nie podoba :D

 

Za to te stare foty zajebiste :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Michoa :)

Masz racje , gs ma być na bezstresowe podróżowanie , ale strasznie kręcą mnie te starsze enduraki i w przyszłym roku takiego sobie sprawie :cool:

Grecja , zaliczyłem wiele wysepek nie tylko na enduro , na kibelkach Hondy czy Yamahy też :biggrin:

bikepics-2760715-800.jpgbikepics-2760716-800.jpg

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale strasznie kręcą mnie te starsze enduraki i w przyszłym roku takiego sobie sprawie :cool:

 

xlr 250 z podwójnymi światłami rodem z dakaru jest śliczna o

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20XLR%20250R%20Baja.jpg

 

spali to przy ekodrajwingu 3.5/100 normalnie 4/100 , trwałe a jak się uprzesz to w terenie cuda , dupeczkę zabierzesz , szkoda że bez 5 tys nie ma co szukać bo bym sobie po kiblu kupił :D

 

zajebiste krajobrazy i klimat mają nic dziwnego że im się robić nie chce :biggrin: długo tam siedziałeś ?

 

ale z tego co znalazłem bandytyzm straszny :blink:

 

ciekawe czy MOT w tej cr500 ma, nieładnie, może go bristolska milicja namierzy zanim zrobi komuś krzywdę, przecież to niebezpieczne, mógł zginąć.....i też ma krótkie spodenki czyli w nich jest potencjał w sumie może to skilos ty za młodu ? przyznaj się a zagadam z łysym żeby ci grzechy odpuścił ....

 

ale fajne SM masz i skilla też zazdroszczę :biggrin:

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat . W Atenach często w weekendy organizowali takie spędy :

 

 

W tamtym czasie w asfalcie było sporo marmuru żeby się w upały nie topił stad takie poślizgi , za to jak popadało to masakrycznie się tłukli o siebie :biggrin:

Sporo młodych ujeżdżało kibelki hondy 50cm , ale większość była przerobiona i ze świateł startowali na kole :)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śliczne nogi...

 

A motocykl fajny, jednak te starsze enduro to jednak jest klimat

Dzięki serdeczne .

 

Od tego xt-eka zaczynałem zjeżdżać z czarnego , ponad 25 lat temu , ubranie trochę nie bardzo, ale przy ponad 30 C ... ;)

 

bikepics-2555294-800.jpg

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...