Skocz do zawartości

29.09.2015 Slovakiaring na urodziny


koroviov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge znaleźć tematu o Pannonii (słabo szukam może) więc napisałem nowy.

Tak sie składa, ze mam urodziny w terminie kiedy Michael Fiala organizuje trenningi na Pannonii i taki sposób obejścia smutnej rocznicy byłby maksymalnie zachwycający. Co prawda deklarowałem w ubiegłym roku, ze przechodzą na turystykę, jednak ne udało mi się nigdzie wyjechać z powodu ogólnej mizerii finansowej. W rezultacie przejechałem w tym sezonie około 200 km. W końcu przełamałem się i pojechałem na nowy tor do Lublina. Tam dotarło do mnie, że jednak nie dam rady nie jeździć.

Przechodząc do sedna (zanim wzruszy Was moja historia), czy ktoś jedzie na SD w terminie 21 - 22.09.2015 roku? Może bym się podłączył i jakoś wspólnie dałoby się ogarnąć wyjazd. Mam przyczepkę, pasy i doświadczenie w transportowaniu motocykli. Umiem wymieniać opony bez maszyny, zakładać koce, drutować gruzy na szybko i jestem raczej przydatny. Jakby kto chciał mnie zabrać lub się dołączyć to może by się udało wyjechać. Na moją przyczepkę wchodzą 3 chude sporty.

A poza tym to znam Yubego.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy Ty jako przedstawiciel miejscowej burżuazji jesteś w stanie zaakceptować jazdę na wspólnej lawetce i samochodem wypełnionym po dach, Niestety mój pojazd zawsze z wiadomych przyczyn podczas podróży na tor wygląda jakby wióz uchodźców do lepszego świata. Policja emigracyjna nie zatrzymuje mnie wyłącznie dlatego, ze nie mam kozy w utwartym bagażniku.

 

Filipr masz razję. Już poprawiam. Chodzi o wrzesień naturalnie.

 

A p z t z Y

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKN orlen oraz urząd skarbowy dba o to abym sam nie dał rady jechać.

 

 

Cóż, znam ten ból. Powodzenia w szukaniu ekipy, a gdyby w razie nie wyszło to może Radom? A może w kalendarzu Jastrzębia pojawi się moto-środa, kto wie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wprowadziłem w błąd. Pannonia jest 21 - 22 września, a 29. to Slovakiaring.

Tu jest link i w moim mniemaniu atrakcyjna cena http://www.motor-sports.at/

Czyli 27.09. trzebaby wyjechać.

Prosze moderatora o wprowadzenie zmiany w tytule bo nie umiem.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...