Skocz do zawartości

Jakie drugie moto


lajk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedałem niedawno suzuki gsxf 600,którym przejeżdziłem kilka tysięcy kilometrów i powoli przymierzam się do drugiego,ostrzejszego motocykla.Co polecacie w takim razie.Maksymalnie mogę wydać 10000 zł i ani grosza więcej.Dodam,że posiadam kategorię

A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można blokować tylko moto o fabrycznej mocy 95km, swoją droga to fazer jest najmocniejszym co można blokować :)

To jest w sieci kilka przykładów,że nie np

http://olx.pl/oferta/kawasaki-zx-6r-ninja-zx6r-kat-a2-powercommander-gwarancja-636-CID5-IDbqDwR.html#82c9d39a88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykli nie rejestruje się na kategorie!

Albo motocykl spełnia wymagania albo nie, koniec kropka.

 

Jak policjant wystawi ci mandat to powiesz "koleś od którego kupiłem, powiedział że mogę jeździć i mnie ustawa nie obowiązuje"?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz dwie sprawy: co można technicznie, a co można w zgodzie z przepisami. to pierwsze możesz sobie kupić, przy poziomie ignorancji polskich urzędasów pewnie nawet zarejestrować. problem może się zacząć jeśli stanie się jakieś "kuku", i ktoś sprawdzi tą kartę - wtedy żadna pokerowa twarz nie pomoże, po prostu nie masz uprawnień, jedziesz nielegalnie, odpowiadasz za wszystko z własnej kieszeni bo nie działa oc

dlatego czasami lepiej pomyśleć przed, niż być mądrym po szkodzie. młody jesteś, jeszcze zdążysz się wyszaleć jak się nauczysz jeździć

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka moja rada - przestudiuj dobrze wszystkie przepisy o tym co spełnia wymagania na kat. A2 i dopiero rozglądaj się za motocyklem. Sprzedający to czasami wypisują takie bzdury, że ręce opadają. Handlarz wciśnie każdy kit byle tylko sprzedać pojazd, widziałem już nawet Yamahę R1, którą rzekomo można jeździć na A2... A nie ma chyba nic gorszego niż kolizja czy wypadek a potem się okazuje, że uprawnienia nie pozwalały na poruszanie się motocyklem o takiej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

zainwestój

Zainwestuj, jeśli już.

 

Czemu nie ma sensu? Nie każdy potrzebuje coraz więcej mocy. Bo takto co? Litr potem hayabusa i koniec motocykli, chyba że h2r

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...