Skocz do zawartości

Suzuki Gsxr 600 k4 gaśnie przy gorącu.


gixxerk4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem z gixerem rozpoczął sie od błedu f1 i zablokowaniu silniczka przepustnic, został naprawiony i wszystko wróciły do normy. Podczas upałów pojechałem w trase , temp silnika ok 90 stopni czyli norma, motocykl zgasł podczas jazdy i zapalił sie check oraz wyskoczył błąd F1. Pojechałem do mechanika , ledwo gdyż motocykl strasznie przerywał , można powiedziec ze jechałem kangurkiem i świecił sie nadal check. Po podłączeniu do komputera wykazał błąd cewek 1,2,3. Cewki zostały wymione , przy okazji wymieniłem świece. Zacząłem jeździc i wszystko było ok przez pare dni, następnie znów nastały cieplejsze dni i motocykl podczas trasy zaczął strzelać i przerywać po czym zgasł. Odpalił normalnie i pojechałem 60 km do następnego zgaśniecia. Dodam ze stopka boczna została sprawdzona, i nie przerywa załopnu.

 

Gsxr 600

Rok 2004

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilku jakbyś się nie ograniczył do przeczytania tematu to już w pierwszej linijce byś widział

 

 

do autora:

 

zaczęło się od erroru czujnika położenia przepustnicy, potem spaliło cewki, error f1

 

jak dla mnie to jest moduł, jak możesz zdrowy od kogoś pożyczyć to podmień i zobacz co się będzie działo

Edytowane przez AdamYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że po naprawie silniczka , bo rozebrałęm go i okazało się że ścieżka na płytce się przerwała więc ją zlutowałem i działa. A to przerywanie zaczęło się od dnia kiedy pojechałęm na obstawę wesela, upał był straszny aż taki że topił się asfalt i nóżki wpadały, wentylator chodził bardzo często jak innym. Pojechałęm do domu było wszystko ok i następnego dnia przy ostrym nagrzaniu zaczęło się właśnie przerywanie. Błąd cewek na 1.2.3 cylindrze, po wymianie motocykl już nie przerywa tylko po prostu gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen.

Pamiętaj tylko że po naprawieniu aktualnej usterki (na moje to znowu cewki) nie daj się zbyć, tylko poproś o znalezienie pierwotnej przyczyny tej usterki/usterek. Na tym polega róznica między wymieniaczem, a mechanikiem/diagnostą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...