Skocz do zawartości

Niepokojące odgłosy ZX12R


arturwroc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że jet ok. Nie miałem jeszcze się okazji przejechać ponieważ dopiero skończyłem dłubać i nie założyłem jeszcze wszystkich części ale na biegu jałowym nie słychać już tego stukania.

 

Jak wszystko poskręcam to nagram jakiś filmik. Silnik teraz dużo równiej pracuje i nie słychać wcale sprzęgła :)

Edytowane przez arturwroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak. Wszystko chodzi jak należy. Nie miałem okazji pojechać nigdzie dalej ponieważ ostatnio jest trochę deszczowo ale stukanie znikło natomiast sama jazda z nowym koszem to czysta przyjemność. Oprócz kosza sprzęgłowego wymieniłem też kompletne sprzęgło olej filtry świece oraz sprawdziłem luz zaworowy.

 

Idzie zima więc przymierzam się do lakierowania.

Plastiki bedą w takim kolorze http://fabrykabarw.webd.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=43&category_id=6

natomiast felgi czarne z polerowanym rantem.

Edytowane przez arturwroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona? Hmmm kwestia gustu, ale dla mnie prawdziwa Kawa to soczysta zieleń :) Zresztą sam miałem piękną zieloną ZX-6R!!!

Jak dla dla mnie najładniejsze dwunastki to zielona lub czarno/złota. Mój braciszek ma siwą która na żywo też prezentuje się dostojnie.

A znowu czerwona podoba mi się najmniej...

Ale to Tobie ma się podobać :)

Najważniejsze, że technicznie jest igła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest czarno złota ale trochę mi się już znudził ten zestaw. Poza tym czarny lakier strasznie szybko sie brudzi i juz w 15 min po umyciu widac na nim kurz.

 

Tak wygląda w chwili obecnej

201507212_srpwqaw.jpg

 

201507212_srpwqaa.jpg

 

201508091_srpwqqh.jpg

 

Prawa owiewka była juz malowana dlatego nie ma naklejki natomiast sam lakier ma w sobie b.dużo niebieskiego cyrkonu dlatego w słońcu wpada w granat.

 

Ostatnio mam fart wyrwałem na allegro nową oryginalną tarcze hamulcowa na tył co wiecej do moto w złoto czanym malowaniu z przesyłka za 160zł. http://allegro.pl/14-tarcza-hamulcowa-tyl-kawasaki-zx12r-zx-12r-i5093240308.html

W hurtowni prawie 650zł.

Edytowane przez arturwroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda miód malina i taką bym ją zostawił!

Wygląda na bogato a zarazem dostojnie.

 

Czerwona dwunastka wygląda trochę zabawkowo...

Wbrew pozorom kolor robi bardzo dużo...

 

Braciszek ma siwą, ale też mu się kolor znudził to zamówił drugi zestaw chińskich owiewek w kolorze zielono-czarnym z dużym dodatkiem napisów...

 

Powiem Wam, że kiedyś jak lataliśmy razem to na stacji zaczepił nas policjant który też lata moto... Gadka, szmatka gadamy sobie, a brata 12stka stała dwa dystrybutory dalej. Gość nie mógł uwierzyć z daleka że to ZX-12R - ,,jakaś taka mała się wydaje" stwierdził :)

I faktycznie w tym chińskim kolorze wygląda jak 600tka :) I w ogóle mi nie leży...

 

Także jak ktoś jest przy kości, to polecam zielony kolor - odchudza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...