Skocz do zawartości

nauka jazdy na motocyklu kobiety


fh1216
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale zapisy na egzaminy masz do pewnego czasu.Poza tym weź rób manewry jak ci się dupa trzęsie jak już nie powiem co...a gil do pasa i nawet nie ma go jak wytrzeć:P No sory...aż tak ekstremalna to ja nie jestem:P



Wczoraj zagadałam instruktora co jeśli jeszcze w tym roku zapiszę się na egzamin. Powiedział, że trzeba jeszcze dużo pracy i nie ma co się spinać. Spokojnie podejdę w następnym roku. Podsumowałam stwierdzeniem, żeby nie liczył, że zdam za pierwszym razem na co on odparł: Ty to musisz zdać za pierwszym.Tak się skończyła moja rozmowa na temat egzaminu w tym roku:P hehehe



Jak się kiedyś zgra to sie wrzuci:) Na razie mój Samsung nie chce się dzielić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego w tym wszystkim nie kumam, jak mozna miec nastawienie psychiczne na kilkukrotne zdawanie ?

 

crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bo nie chce mi się czytać całego , hajtasz się z nią w końcu major , szykować garniak czy nie ? Ale wesele ma być po polsku wiejska zakąska i wóda , najebiemy się jak kwaśniewski w czasie wizyty na Ukrainie nie ma zmiłuj......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bo nie chce mi się czytać całego , hajtasz się z nią w końcu major , szykować garniak czy nie ? Ale wesele ma być po polsku wiejska zakąska i wóda , najebiemy się jak kwaśniewski w czasie wizyty na Ukrainie nie ma zmiłuj......

 

 

A z kim, a z kim? Zaprosi mnie ktoś?:P

 

A macie, ale nie ma sie czym chwalić ( co to jest te pare h...) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najdroższa moja, filmik jest prywatny. Wejdź na YT w menedżera filmów i zmień ustawienia na niepubliczny lub publiczny. Wtedy będziemy mogli go zobaczyć.

Michał, jeszcze nad tym pracuję, ale daj mi troszkę czasu i będziemy uzgadniać szczegóły :D. Będziesz moim świadkiem? :D Jak już wszystko będzie załatwione, to będzie typowo polska impreza, z "jesteś szalona" na sali gimnastycznej i ja bym chciał pieczonego świniaka ;)

Justyna, nie martw się, zaproszona jesteś, tylko pamiętaj - nie mogę Cię zobaczyć w sukni przed ceremonią! ;) Tylko jak pogodzimy ubrania ślubne z motocyklowymi? Masz jakąś skórzaną suknię z protektorami?? :D

Co do nastawienia - nastawiaj się, że zdasz i koniec. Nie może być inaczej. Jeśli zakładasz porażkę, to polegniesz. Nie daj się.

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najdroższa moja, filmik jest prywatny.

 

Ale proszę pana przecież już jest publiczny;p

 

Ale najdroższa moja, filmik jest prywatny. Wejdź na YT w menedżera filmów i zmień ustawienia na niepubliczny lub publiczny. Wtedy będziemy mogli go zobaczyć.

 

Michał, jeszcze nad tym pracuję, ale daj mi troszkę czasu i będziemy uzgadniać szczegóły :D. Będziesz moim świadkiem? :D Jak już wszystko będzie załatwione, to będzie typowo polska impreza, z "jesteś szalona" na sali gimnastycznej

 

A mnie to ktoś zapyta o zdanie?:p

 

Justyna, nie martw się, zaproszona jesteś, tylko pamiętaj - nie mogę Cię zobaczyć w sukni przed ceremonią! ;) Tylko jak pogodzimy ubrania ślubne z motocyklowymi? Masz jakąś skórzaną suknię z protektorami?? :D

 

 

 

Będziemy improwizowac;p he hehe

 

 

 

 

Co do nastawienia - nastawiaj się, że zdasz i koniec. Nie może być inaczej. Jeśli zakładasz porażkę, to polegniesz. Nie daj się.

 

Nie chce być aż nazbyt pewna żeby nie zapeszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2:05 zobaczyłem bardzo zły nawyk, który trzeba tępić od początku.

Skręcając wychylasz ciało na przeciwwagę i robisz to przy skręcie w prawo. Przy ósemce robisz to w obie strony a to z kolei nie pozwala Ci na przejechanie tego i szybciej i płynniej. Kolega ma rację mówiąc Ci, zebyś głębiej w bramki przednim kołem wjeżdżała bo tył kosi i czasem bardzo blisko pachołka przechodzisz choć fakt, że przez cały film żadnego nie zahaczyłaś może świadczyć, że czujesz to...jednak nie wierzę w czucie bo za zielona jesteś.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2:05 zobaczyłem bardzo zły nawyk, który trzeba tępić od początku.

Skręcając wychylasz ciało na przeciwwagę i robisz to przy skręcie w prawo. Przy ósemce robisz to w obie strony a to z kolei nie pozwala Ci na przejechanie tego i szybciej i płynniej. Kolega ma rację mówiąc Ci, zebyś głębiej w bramki przednim kołem wjeżdżała bo tył kosi i czasem bardzo blisko pachołka przechodzisz choć fakt, że przez cały film żadnego nie zahaczyłaś może świadczyć, że czujesz to...jednak nie wierzę w czucie bo za zielona jesteś.

 

Monter

 

Tu sie z Toba niestety nie zgodze. Odchalanie motocykla przy wyprostowanym tulowiu jest jak najbardziej porzadane zwlaszcze przy pozniejszym omijaniu przeszkody, czy naglego zwiekszenia przechylu.

 

Moj Problem, ze niekazdy wlasnie potrafi to na poczatku wykonac bo troche trzeba sie przelamac. Czasami potrzeba naprawde duzo czasu aby ten nawyk wpoic.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na ósemce jak i na wolnym musisz odwracać głowę w kierunku w którym jedziesz (czyt. upewnić się o możliwość manewru), jak trafisz na upierdliwego egzaminatora to bez tego cię nie przepuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...