Skocz do zawartości

Supermoto.


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze zalerzy czy chcesz bardziej wyczynowe supermoto, czy takie niby supermoto jak własnie yamaha xt660 SM albo ktm duke.

racja,co zamierzasz na tym robić?

jesli chodzi o supermoto to ja zakochałem się w VOR SME 530 ,ale chyba w Polsce nie ma szans go kupić

Nie jest śliczny? :>

http://www.vor.it/images/prod_4_0_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Lepiej dajcie sobie spokój z VORem. W ub. roku Mieloch Motocykle sprowadził dwie sztukiu VORa jako importer. Sprzedał - zero... Na obu jeździł J. Mieloch (oczywiście w wersji off-road).

VOR jest piękny, ale to zbyt mała firma, żeby ładować się w kłopoty z serwisowaniem takiego moto.

Aby nieco podsumowac dyskusję.

Pełen wyczyn to np:

Yamaha WR450F w wersji SM

KTM 450 SMR

Oba jednoosobowe do mega-zabawy

Bardziej lajtowe, rejestrowane na 2 osoby to:

KTM I i II

KTM LC4 640 SM

Yamaha XT 660 SM

Może Yamaha TT600 przerobiona na SM?

Honda XL na kołach SM?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze husqvarna SMR 450.

a co do vor to u nas w klubie jezdzi koles na VOR 530 i wedlug mnie wcale nie jest taki piekny i kopniak ma tak skonstruowany ze zeby go wyciągnąć trzeba zdrowo sie nameczyc bo zawadza o rame. pewnie ma wiecej takich niedociągnięć ale sie nie przygądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze husqvarna SMR 450.  

a co do vor to u nas w klubie jezdzi koles na VOR 530 i wedlug mnie wcale nie jest taki piekny i kopniak ma tak skonstruowany ze zeby go wyciągnąć trzeba zdrowo sie nameczyc bo zawadza o rame. pewnie ma wiecej takich niedociągnięć ale sie nie przygądałem.

a poza niedociagnieciami to jak ten moto sprawuje sie na tle innych ze swej pojemnosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...