Skocz do zawartości

kupuje enduro podpowiedzi,moze ktos sprzedaje? ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Yamahą WR 250, to mało mi trampki nie pospadały. Na pierwszych 3 biegach cały czas widziałem niebo :biggrin:

 

Witaj w klubie. Ja kilka lat temu jak pierwszy raz wsiadłem gościnnie na CR250 (wcześniej mając doświadczenie na DR125) i jak podczas pierwszej jazdy wkręciła mi się na wysokie obroty to zaliczyłem piękną glebę połączoną z obrotem o 180st. Wstałem w szoku, że motocykl koledze rozwaliłem a ten się ze mnie śmiał, pomógł podnieść sprzęt i skończyło się na paru siniakach. Od tej pory nabrałem respektu dla takich sprzętów. :D

 

A co do 2t czy 4t. Mam porównanie DR350 oraz DT125. Najpierw miałem DT, potem po sezonie przesiadłem się na DR. Yamaha po odblokowaniu miała coś w granicach 26KM i ~120kg masy. Suzuki 30KM przy 130kg. Powinny teoretycznie jeździć prawie tak samo - a nie jeździły. Były miejsca, w które DTtką musiałem wjeżdżać na wysokich obrotach z rozpędu na jedynce a DRką bez problemu wjeżdżałem ze średnich obrotów i to na 2 biegu. Spalanie w DR również było o jakieś 2l mniejsze.

 

Złego słowa na DT nie powiem bo jak na 125 to jeździła naprawdę fajnie ale jednak wolałem DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś mniej więcej tak pośrodku... Czegoś co jest już przyzwoite, markowe i do jazdy, nie starsze niż 10-15 lat - jak dołożysz ze 2k... Albo jak nie dasz rady dołożyć to czymś co ma 15 lat+ i w tym wypadku potrzebujesz troszkę więcej szczęścia, żeby dorwać nie zatyraną sztukę. W tych pieniądzach mi się kojarzą leciwe 250 4t, może jakieś DRki, parę lat temu na pęczki było KLRów za 2-4k, widzę że zniknęły z allegro ale jest ich sporo na olx. Z 2t KMXy czy coś takiego - tylko weź pod uwagę że kmx 125 a exc 125 to jest przepaść pod każdym względem. Setka setce nie równa, więc nie kieruj się samą pojemnością - dotyczy to zarówno 2t jak i 4t.

 

Nie jestem teraz na bieżąco z motocyklami w tych pieniądzach ale może ktoś inny coś podpowie.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie z gory dziekuje za wasze zainteresowanie moim tematem jak rowniez rady zwiazane z wyborem mojego 1wszego enduro,po przemysleniach jakie mnie natknely po waszych odpowiedziach/radach wyszlo na to ze zaczelem interesowac sie zakupem 4t oprocz suzuki dr jest cos jeszcze godnego uwagi moze jakis ktm?cos innego?

Edytowane przez otek k-kozle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milion razy było nie wr400 , i dlaczego to nie chce mi się już pisać........

 

wpisz sobie w google wr400 i zaraz będziesz wiedział, naprawdę jak widzisz jakiś motocykl to google nie gryzie uwierz mi :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milion razy było nie wr400 , i dlaczego to nie chce mi się już pisać........

 

wpisz sobie w google wr400 i zaraz będziesz wiedział, naprawdę jak widzisz jakiś motocykl to google nie gryzie

szczerze to yamaha wr podoba mi sie najbardziej tyle tylko ze droga jest w zakupie i utrzymaniu.

w tym sezonie mam 5k moze sie wstrzymam z zakupem,jest jakas zasada ze na wiosne czy zime motory spadna troche z ceny,czy tez nie ma reguly?

 

edit:

 

albo nie ważne ;P

przepraszam Cie za edita :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ceny troszkę spadną, ale inna sprawa że to sprzęty które teraz są tyrane ;) i nie będzie nikt przed sprzedażą jakiegoś super remontu robił.

 

Co do WRek, to jako były posiadacz WR250 mogę zdecydowanie polecić ale bez 7-8k nie masz co startować. I z dystansem podchodź do opinii że WRka się sypie, czy że zawory tytanowe, wałki i bla bla bla. Są to wg mnie opinie głównie tych których zaskoczył fakt że jak jeździsz enduro to musisz być gotowy na wydatki bo cały czas jest coś do zrobienie. To nie śmiganie po asfalcie, tylko ostra jazda, więc 1k km w terenie to nie jest jak 1k km na asfalcie. Do tego weź pod uwagę że WRka to cholernie popularny sprzęt, jest ich na prawdę od groma więc nie dziwota że co chwile ktoś napisze że się coś zepsuło.

 

szczerze to yamaha wr podoba mi sie najbardziej tyle tylko ze droga jest w zakupie i utrzymaniu.

w tym sezonie mam 5k moze sie wstrzymam z zakupem,jest jakas zasada ze na wiosne czy zime motory spadna troche z ceny,czy tez nie ma reguly?



przepraszam Cie za edita :P

 

Chciałem napisać żeby tak WRek się nie bać, ale miałem na myśli to co sam miałem, tj 250, nie będę reklamował innych :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup se dt 125 , w tym budgecie kupisz zarejstrowaną i jeszcze zostanie na podstawowe ochraniacze, a sprzedaż ją potem bez problemu , pojeździsz troche po różnych terenach i jak jestes obcykany to bedziesz wiedział co cie kręci , jak dt będzie ci za dużo palić i bedzie brakowało ci dołu to sie przesiądziesz na 4t , full crossa jest sens kupować tylko wtedy kiedy masz stałe środki na eksploatacje bo jak nie to moto albo zajeździsz albo wiecej stoi niż jeździ , a na samym kupnie wydatki sie nie kończą bo wiekszość fc jest do remontu w trakcie sprzedaży z tym , że zadnym innym motocyklem nie polatasz tak ostro jak fullem . Aha i uważaj przy kupnie enduraka bo wiekszość wystawionych teraz na olxach to padliny , niektóre stoją po pare miesięcy .

Edytowane przez Spaliniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego weź pod uwagę że WRka to cholernie popularny sprzęt, jest ich na prawdę od groma więc nie dziwota że co chwile ktoś napisze że się coś zepsuło.

 

każda wr tylko nie 400............

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...