Skocz do zawartości

Pierwszy Cross/Enduro co wybrać/co polecacie? ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wyczuwasz ironii michoa

 

 

sory bez zadowolonego ryja typu :D nie załapałem mój błąd :D

 

 

A swoją drogą podziwiam Cię za konsekwencje w odpisywaniu ciągle na te same pytania.

 

a ja tam lubie trolować nie przeszkadza mi pisanie po raz 244535456436575675 kup dt 125 i dlaczego dt , kolejnemu co wczoraj przy piwie oglądał eurosport i stwierdził że wszystko co ma tablicę startową zamiast przedniej lampy jest zajebiste i zamiast zgłębić temat to wrzuca swe przemyślenia na forum , i kryterium doboru -kolor , moc , cena , odległość..........

 

 

ja swoją drogą na 450 4T crossie nigdy nie jechałem :D podobno rzeź , według urban legends najbrutalniejsza jest właśnie crf450R na gaźniku , ale podobno przy cr500 to sprzęt dla początkującego amatora :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją drogą na 450 4T crossie nigdy nie jechałem :D podobno rzeź , według urban legends najbrutalniejsza jest właśnie crf450R na gaźniku , ale podobno przy cr500 to sprzęt dla początkującego amatora :D

 

Również nie miałem do czynienia z CRF450 jako cross - natomiast widziałem na żywo co potrafi CRF450 w wersji supermoto i szczęka opadała bo jednak te ~60KM przy 100kg robi, że tak powiem "jesień średniowiecza". Rwała na koło jak poj....a :) Jak ktoś to chce ogarnąć w wersji crossowej jako pierwszy motocykl to ja mu życzę powodzenia. Ja raz gościnnie się przejechałem na CR250 (w czasach gdy któryś sezon z rzędu ujeżdżałem DR350) i podziękowałem, to jechało jak dzikie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...