Skocz do zawartości

Woodstock 29.07-2.08.2015


Rekomendowane odpowiedzi

A to akurat fakt bo zaczęli dopychać z niewłaściwej strony, od wjazdu. Ja zajechałem we środę a do namiotu miałem tyle, że zapominałem po co przyszedłem. I może dobrym pomysłem na przyszłość była by numeracja tych rzędów. Moto stały równiutko wiec można by tak zrobić. Był porządek a to przy takiej ilości ludzi prawdziwe wyzwanie. Pozdrawiam organizatorów. Kawał dobrej roboty.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą która mnie troche drażni to "park maszyn", wszędzie jak ktoś przyjedzie wczesniej to ma "lepsze" miejsce a na Woodzie kumpel przyjechał później i miał moto kilka metrów od kawiarenki a ja musialem biegać z kuframi kawał drogi :)

 

 

Po zmianie terenu nie byliśmy pewni jak powierzchniowo rozegrać miejsce na namioty/miejsce na motocykle. Pas najbliżej pola namiotowego był takim buforem zostawionym na koniec by ewentualnie powiększyć pole namiotowe. Ostatecznie stanęły tam motocykle. W przyszłym roku jak będzie ten sam teren motocykle zaczniemy ustawiać najpierw od pola namiotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po zmianie terenu nie byliśmy pewni jak powierzchniowo rozegrać miejsce na namioty/miejsce na motocykle. Pas najbliżej pola namiotowego był takim buforem zostawionym na koniec by ewentualnie powiększyć pole namiotowe. Ostatecznie stanęły tam motocykle. W przyszłym roku jak będzie ten sam teren motocykle zaczniemy ustawiać najpierw od pola namiotowego.

A to w którym miejscu byłą wioska tego roku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aftys przydała by sie Twoja cytrynówka z piątku na sobote (jedyne 4,5st w nocy) akurat byłem oddać moc(Z) więc sprawdziłem :) dużo Cię ominęło - BOBa spotkałem i nawet z panną przyjechał...

 

Szanowny Panie Jastrzębiu

czy nie dało by się np. kończyć imprezy o godzinie 12 w niedziele? mam na myśli zwijanie/sprzątanie wszystkiego

 

chodzi mi o to, że niektórzy koledzy jak piszą dali "ognia" i załóżmy wstają rano o godzine 11 a chcieliby napić się gorącej kawki na rozkręcenie dnia(uwzględniając kolejke) a namiot już zapakowany, do tojków i pryszniców zastrzerzeń nie mam

 

rozumiem że wszyscy mają swoje rodziny i chcą szybko wrócić do domku ale to troche tak jakbym zaczął odkurzać po imprezie a goście jeszcze śpią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem był już poruszany w dyskusjach na temat wcześniejszych woodstocków

niestety pewnie zostanie po staremu

 

4,5 stopnia? - chyba musiałem konkretnie dać ognia bo nic nie zmarzłem :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Jastrzębiu

czy nie dało by się np. kończyć imprezy o godzinie 12 w niedziele? mam na myśli zwijanie/sprzątanie wszystkiego

 

Jak pisał Konrad było to już poruszane w poprzednich latach i nie sądzę by się zmieniło. Rozpoczęcie zwijania obozowiska o 10.00 pozwala ogarnąć wszystko w rozsądnym czasie i powrót do domu. Nie jesteśmy miejscowi, zarówno my jak i sprzęt jedzie z całej Polski i tam wraca. Ja mam 740 km do domu i w poniedziałek do pracy.

Roboty trochę jest. Trzeba rozmontować i znieść ogrodzenie ( jest tego trochę ) rozmontować i zapakować namiot kawiarenki, rozmontować elektrykę i hydraulikę ( dostajemy gołe pole bez infrastruktury ) , posprzątać cały teren motowioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...