Skocz do zawartości

Dolny Śląsk


NUTI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8-10 maj zorganizowaliśmy trzydniowy wyjazd na Dolny Śląsk, ekipa to 8 motocykli i przejechane prawie 900 km. Piękne okolice, drogi nie najgorsze i winkli nie brakowało.

Zdjęcia z wyjazdu :) http://turystycznienamotocyklu.pl/g_gs15.html

Główny cel to były elektrownie wodne, zamek Czocha dodatkowo udało się zwiedzić sztolnie św. Leopold oraz krótki rzut okiem na ruiny kilku pałacyków itp.

 

Polecam okolice dolnego śląska, 3 dni i brakło czasu a jest tam co zwiedzać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, kto pozwolił po moim "podwórku" jeździć? :biggrin:

Fajna traska, ale została jeszcze cała masa ciekawych miejsc do zwiedzenia i koniecznie musicie tu wrócić! O ile czas i możliwości pozwolą, to chętnie w przyszłości oprowadzę kolegów po "moich śmieciach" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też "pacze i pacze" i se myślę , że jeszcze duużo wam zostało do zobaczenia w naszych okolicach więc zapraszamy ponownie :)

 

To jest pewne, to był nasz pierwszy wypad w te piękne okolice i jesteśmy zadowoleni. Czasu było mało bo tylko 3 dni, w tym dojazd i powrót. Teraz już wiem do kogo uderzyć o poradę :)

Edytowane przez NUTI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jak się zbierzecie do kupy, to u mnie będziecie mieli wypasiony nocleg w przystępnej cenie (w niskim sezonie, 6 osób doba 270zł na przykład ;) ).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...