Skocz do zawartości

Link4 - problemy z naliczeniem zniżek OC


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja - czy ktoś już się z taką spotkał?

Pod koniec 2012r została zgłoszona szkoda z polisy OC, PZU odmówiło wypłaty odszkodowania, mimo to szkoda została zgłoszona do UFG i tam w systemie widnieje jako "odmówiona".

W PZU dalej jest max. zniżek tak jakby szkody nigdy nie było, na aktualnym wydruku przebiegu ubezpieczenia nie ma żadnego zdarzenia/szkody.

Niestety w Link4 nie chcą przyznać odpowiedniej zniżki za bezszkodowość ponieważ w systemie UFG jednak widnieje (i nie interesuje ich, że została odmówiona).

Ktoś wie jak ugryźć temat? Gdyby uznano te zniżki to oferta Link4 byłaby znacznie niższa niż u konkurencji. Dziwne jest to tym bardziej, że Link4 należy chyba do grupy PZU.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pie**ol ich , idź do Warty . P308 za OC 3 stufki z groszem , AC (z potencjalnym obcym kierowcą !! ) chcieli 8 stów ale francuzów nikt nie kradnie :( a obcy kierowca poszedł se po rozwodzie :D .

OC od Apki Falco poniżej 100.

NO i ja mam klepanie dosłownie pod domem - warsztat Warty na przeciwko domu :D

 

Jeśli chodzi o wypłatę szkody to Ergo Hestia mnie miło zaskoczyła , tzn. koleś który przyjebał w ojcowego forda był w Hestii , poszło szybko i bez problemów i zrobiły się już kilka fordów nawet bez tego co papuga dostała :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ubezpieczyć na już Mondeo 2l a w czerwcu dwa inne auta. Niestety żadna inna firma nie oferuję tak dobrych warunków jak link4 (gdyby nie uwzględniali szkody, której reszta firm nie uwzględnia ponieważ towarzystwo nie przejęło odpowiedzialności).

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie zdziałasz. Pracowałem kiedyś w firmie ubezpieczeniowej na infolinii i to jest kwestia systemowa, jeśli konsultant widzi, że szkoda jest widoczna to nie może nic z tym zrobić we własnym zakresie. Zawsze wtedy odsyłaliśmy klienta do pisania do pism z wyjaśnieniem sytuacji. Rozpatrzenie takiego to w wiekszosci firm miesiąc. Możesz w ten sposób spróbować ale nie ma gwarancji że to uwzględnią.

Tuning zawieszenia motocross i enduro Szukiel Racing Suspension

http://www.szukiel.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja - czy ktoś już się z taką spotkał?

 

 

Tak, zgłosiłem szkodę AC, ale że kwota jaką mi chcieli wypłacić była śmieszna więc odpuściłem i zrezygnowałem, a te buce mi oznaczyli szkodę... Rozwiązanie jest proste:

 

Zawsze deklaruj że masz max zniżki, jak Ci w jakimś TU nie uznają to idź do innego.

 

Niestety żadna inna firma nie oferuję tak dobrych warunków jak link4

 

Sprawdź w axa. Nowi klienci mają bardzo wysokie zniżki dodatkowe. Za oc na osobówkę z silnikiem 1.6 wyliczyli składkę 320zł, pod warunkiem że to będzie nowa polisa a nie przedłużana. Lekkie bonusy były z tego że systematycznie wożone są dzieci a główny kierowca to emeryt ;) Jakieś 40zł taniej.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...