Skocz do zawartości

Słabe przyspieszenie do 40km/H i mało mocy. Yamaha Bws


Patryk2914
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Yamahę Bws. opiszę w czym problem. Gdy silnik jest zimny ma zryw i ładnie przyspiesza,ale gdy się rozgrzeje to od zera do 35km/H ma muła i jest słaby,ale od 40km/H czuć moc i przyśpieszenie. nie wiem jak jest na wyższych prędkościach bo silnik po kapitalnym remoncie. Gaźnik to TEC ECO 17.5mm Ssanie ręczne, dysza główna 90, wolnych 34, iglica środek,filtr oryginał przezroczysty. Pomożecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do przekładni czy talerze wariatora nie mają progów / rowków na swojej powierzchni. Powinny być gładkie. Możesz też pokusić się o założenie lżejszych rolek. Jak nadal będzie słaby start to sprężyna centralna oraz sprężynki sprzęgła wymień na bardziej twarde. Nie masz czasami wydechu sportowego z dyfuzorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor lekki brąz z przewagą czarnego... zauważyłem ze jak postoi na wolnych obrotach i dodam gazu to gaśnie, jakby się zalał. uprzedzam pływak trzyma. Rolki i sprzęgło są ok według mnie.... raczej wina gaźnika.



Wydech seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co to znaczy nic nie daje ? jak kręcisz śrubą składu mieszanki na jałowym biegu to zmieniają się obroty czy zero reakcji ?

 

po kolorze świecy masz za bogatą mieszankę , skoro po jakimś czasie pracy na wolnych obrotach nie daje rady się wkręcić to znaczy że na wolnych go zalewa co sugeruje źle ustawiony skład mieszanki biegu jałowego....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...