Skocz do zawartości

Problem z wysokimi obrotami.


Yamaha Rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Układ jest cały szczelny żadnych bąbelek powietrza ani nic

 

Jeśli jest nieszczelność w układzie dolotowym,to nie będzie on się oznajmiał bąbelkami,tylko delikatnie lub bardziej wzrosną obroty silnika

 

Panowie, a uszczelnienie wału od strony zapłonu? Tamtędy też może lewiznę ciągnąć.

 

Zgadza się,ale wtedy też na wolnych by był problem.

Wymienić uszczelniacz za 5 zł nie zaszkodzi

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podstawowe pytanie: czy zrobiłeś tę prostą diagnostykę o której pisałem? Jak to zrobisz na pracującym silniku i zauważysz, że praca silnika się zmieniła, to będziesz miał przyczynę. Jak to nie pomoże w znalezieniu usterki będziemy myśleć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech standardowy. Króciec dopasowany.

 

to nie będzie działać, spaliny nie mają ujścia a paliwa przybywa i masz efekt zalewania, możesz kombinować z mniejszą dyszą 6....

ale lepiej zmień gaźnik na 17 albo wydech, wtedy wyregulujesz bez problemu i nawet mocy przybędzie

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to nie będzie działać, spaliny nie mają ujścia a paliwa przybywa i masz efekt zalewania, możesz kombinować z mniejszą dyszą 6....

ale lepiej zmień gaźnik na 17 albo wydech, wtedy wyregulujesz bez problemu i nawet mocy przybędzie

No tylko skąd tu taki wydech specjalnie pod ten cylinder dopasowany do DT.. wole już ten wydech zmienić chyba mniejsze koszty.

Edytowane przez Yamaha Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj koledzy pisałem z kolesiem co też ma Dellorto 19 w swojej DT ten sam cylinder i też oryginalny wydech tak samo jak ja i mu jakoś nie dusi w ogóle na tym oryginalnym wydechu.. ;/

 

 

 

Edytowane przez Yamaha Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy na kogo trafi.. jednak kumaty koleś po samym dźwięku silnika połapie się co jest nie tak. Są różni magicy jednak niewiem czy tylko ja mam takie wrazenie że Rider nie bardzo wie o czym pisze i bez podstawowej wiedzy samemu będzie my ciężko wyregulowac to moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...