Skocz do zawartości

Po odpaleniu wchodzi na wysokie obroty Suzuki GN 125


luka9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz strach jechać jak od razu po szlifie i nowym tloku wpada na 12 tys, mimo małej mocy nie jest to zbyt zdrowe dla silnika na dotarciu, co masz na myśli czy że ssaniem wszystko ok? No ssanie działa, dlawi silnik do polowy, linka się nie zacina, niewiem co więcej mogę powiedzieć, aaa jeszcze pytanie nie jestem pewny ale chyba podciekala śruba od wolnych obrotów, jak krecilem to palce miałem mokre, tam nie powinno być uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on miał zmieniony gaźnik jakis czas temu na jakiś chiński czy coś, postaram się znaleźć jaki to gaźnik to wkleję tutaj zdjęcie.

Zaraz zaraz błąd to śruba składu mieszanki cieknie, sorki za błąd zmęczony byłem wczoraj i jakoś mi się tak napisało wiec to podcieka śruba składu mieszanki

Edytowane przez luka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod sruba skladu mieszanki powinien byc maly o-ring i mala podkladka

w gazniku keihin ustawialem iglice na rowku srodkowym i sklad mieszanki na 1.5 obrotu wstepnie,o ile pamietam,w tej hondzie cg125

Edytowane przez BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiedziałem gaźnik jest nieoryginalny, gaźnik to keihin podobny do tego http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/32273924030_1/-font-b-KEIHIN-b-font-PZ30-30mm-font-b-Carburetor-b-font-Power-Jet-Accelerating.jpg wręcz prawie identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko jakoś się wkoncu udało, ale co pomogło niewiem, bo na nowo czyscilem gaźnik regulowalem itp, ale teraz jest inny problem a właściwie dwa w związku z czym mam pytania dwa

Reaguje na gaz itp, lecz gdy zchodzi z obrotów do jalowych i dodam od razu gazu to gasnie, jak dodam po chwili to jest ok. I z wyższych obrotów jak nie dam mu zejść i dodaje gazu tez razie normalnie. Co może być nie tak?

Druga sprawa to nie wchodzi 3 i wyżej, jedynka i dwójka jest, kolega mi mówił ze przy składaniu wysunął mu się lekko walek z 2-3cm od biegów ten co idzie do do pedału od biegów, spadł z zębów, i niewiem czy dobrze go ustawił, no i jak powinien on iść względem reszty? Tak wygląda ten wałek http://img33.olx.pl/images_tablicapl/216459925_1_644x461_walek-zmiany-biegow-suzuki-rm-czestochowa_rev001.jpg czy to może być przyczyną nie wchodzenia 3 jak źle to ustawił?

Edytowane przez luka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...