Skocz do zawartości

Oglądałem dzisiaj Hondę XL 600R ....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... i chyba ją jutro kupię :banghead: :evil: :banghead:

 

Rocznik 1989, pierwsza rejestracja w Polsce 05.2004, przebieg 44 kkm, elektryczny rozrusznik, 2 kpl opon (nowe kostki i używane uniwersalne), stan ogólny i pierwsze wrażenie o.k. - jak na enduro nawet wyjątkowo zadbany :buttrock:

Wymienione ostatnio: amor centralny (SHOWA), zespół napędowy (zębatka 47 zębów + oryginalna w dobrym stanie), łożyska główki ramy, klocki przód (z tyłu bęben).

Po wspólnej przejażdżce z właścicielem (on na WR-ce sąsiada) - bardzo przyjemne wrażenia. Motocykl ścisły, zero stuków czy szarpania, brak wycieków.

 

Opiszcie swoje wrażenia z użytkowania podobnych sprzętów - bo chwilowo jestem zajarany jak dziecko i chyba nie potrafię trzeźwo ocenić czy przypadkiem nie wpieprzam się na minę - a czasu jest mało :buttrock:

 

Pozdrawiam, Mario.

 

 

Acha!

Właściciel życzy sobie za to cacko ok 8000 pln :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - PIEKNY SPRZET !!!!!! :) :)

Kurde sam bym czyms takim posmigal, tyle ze oczywiscie brak $$$ mi to utrudnia. No coz narazie pozostaje mi jazda moim sr50 88r =]]].

Zycze ci bezwypadkowej jazdy i zeby sie sprzet nie psol =]]]

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Kiedyś [mam nadzieję] spotkamy się na tym „torze” [czy jak to się mów ] koło siekierkowskiego  

 

 

... no właśnie - jak tam dojechać? W którym miejscu trzeba przejechać przez Wał?

 

Tam jest kilka wjazdów i konkretnie nie pamiętam, w który trzeba wjechać – najlepiej jak wjedziesz na wał i będziesz mykał przed siebie. To sama przyjemność. Po jednej stronie ruchowa ulica po drugiej piękne krajobrazu :) Mówię ci super jest jeździć po tym wale, fajna droga! Z niego od razu zobaczysz tor!

Ja tam uwielbiam jeździć – kiedyś prawie spadliśmy z kumplem :) Śmiesznie było…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluje zakupu!

Sprzęt oki ale niestety koleś coś poknocił!

To nie jest R tylko LM!

R nie ma rozrusznika!

Ze zdjecia jednak wszysto raczej pasuje na LM i tak wtgląda!

Ma lampe z R ale widze że rama jest kanciata a w Rkach jest rurkowa!

plastiki są z LM!

Sory za nie składna wypowiedz ale patrze na zdjecie i pisze co widze!

Napewno jak byśmy sie gdzieś spikneli to zobaczył byś róznice!

Sprawdz ile ma masy i porównaj to na niemieckiej stronie XL!

Sam się przekonasz!

Ale sprzecicho ładne i napewno nie bedziesz złego słowa mówił na tą niunie tk jak ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...