Skocz do zawartości

Mistrzostwa i Puchar Polski Supermoto 2015


niwy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zacne filmy, może jak już w Krakowie zrobią tor to w Polsce południowej też będzie można pooglądać na żywo ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4 runda z Koszalina. Jeżeli podoba wam się moja praca proszę o "kciuk" na moim fanpage Supermotosport

 

 

Nie robię tego ale zasłużyłeś na wyjątek ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

collage123.jpg

Bardzo fajna wiadomość dla reprezentacji Polski Supermoto. Trójka naszych najlepszych zawodników została zaproszona do udziału w Supermoto of Nations, które odbędą się 4 października we włoskim mieście Jesolo na torze http://www.pista-azzurra.com/ Paweł Leśków, Wojciech Mańczak (Maniek) i Jęrzej Żuralski będą walczyć w drużynowych mistrzostwach z najlepszymi zawodnikami z całego świata.
Po krótce zasady wyścigów.
Do zawodów przystępują trzyosobowe drużyny z danego kraju.
W eliminacjach są 3 wyścigi, w każdym bierze udział inny zawodnik. Tutaj odwrotnie niż w klasycznych zawodach bo liczy się namniejsza liczba punktów. Pierwsze miejsce 1 punkt. Po 3 wyścigach kwalifikacyjnych po uwagę są brane tylko 2 najlepsze wyniki, trzeci najgorszy jest odrzucany. Tylko 16 drużyn wchodzi do finału.
W finałach również 3 wyścigi w których bierze udział jednocześnie po dwóch zawodników w każdej drużyny, ale jeden zawodnik może jechać max 2 razy. Czyli 1 z 2, 2 z 3 i 1 z 3. Tutaj również jeden najgorszy wynik nie jest brany pod uwagę. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja którą niestety tylko nieliczni będą mogli oglądać na żywo. Trzymajmy kciuki bo nie będzie łatwo.
Nasi zawodnicy już mają przydzielone numery startowe: Paweł #67, Jędrzej #68, Wojtek #69 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intro wymusiłem na koleżance z forum. Widziałem jej minę jak powiedziałem jak to widzę :)

 

jakie wymusił?! :huh:


Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...