Skocz do zawartości

Pomóżcie proszę wybrać coś taniego ekonomicznego


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, teraz brakuje mi tylko kapelusza, wąsów i torebki z lidla. Ale z auta jestem zadowolony.

astra H produkowana jest od 2004r nie od 99, masz prędzej astrę G i niestety turbodiesla , bez turbiny był wyłącznie w astrze f

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Chyba masz rację. Nawet nie wiedziałem, że moje auto ma turbinę. Uznałem, ze 2.0 TDI to wersja z turbiną(ok 100km), a 2.0 DI to wersja bez turbiny(82km)

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie hondę civic 1.3 w gazie - Z Bydgoszczy na Hel (250km) 41zł w jedną stronę, z powrotem zaś 45zł (kolejne 250km)

 

Kupiłem ją za 1500 z opłatami, więc zdecydowanie zmieścisz się w 3 :)

Edytowane przez Raafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz samochód za 3,5tyś przy Twoich przebiegach absolutny max to 2 lata, więc blachami się nie martw.

Nie wiem, skąd to wziąłeś. Kupiłem auto za mniej (3300) ponad cztery lata temu i na razie zrobiłem nim 80kkm bez większych problemów (nigdy nie stanęło w trasie, nigdy nie miałem problemów z odpaleniem - kilka wycieków i zawieszenie tylko).

 

@komandosek

Silnik z VAGa w Oplu? Bez urazy, ale - weź już nikomu nie doradzaj, co ma kupić, bo błądzisz, że tak to delikatnie ujmę.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla większości TDI to skrót od TurboDIesel i jest montowany we wszystkich autach świata. Rozumiem, da się z tym żyć - ale na boga, jak nie odróżniam sukienki od spódnicy to nie radzę innym, jak się mają ubrać...

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Nie wiem, skąd to wziąłeś. Kupiłem auto za mniej (3300) ponad cztery lata temu i na razie zrobiłem nim 80kkm bez większych problemów (nigdy nie stanęło w trasie, nigdy nie miałem problemów z odpaleniem - kilka wycieków i zawieszenie tylko).

 

@komandosek

Silnik z VAGa w Oplu? Bez urazy, ale - weź już nikomu nie doradzaj, co ma kupić, bo błądzisz, że tak to delikatnie ujmę.

Czemu błądzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja!

Ale co do EGR-a polecam go zostawić. On poza tym że sie czasem zepsuje, spełnia kilka ról.

Po pierwsze dogrzewa silnik, bo spaliny po drodze miedzy kolektorami przechodza przez wymiennik ciepła i znacząco podnosza temperaturę cieczy i grzeją silnik.

Po drugie zdecydowanie "miecej" silnik pracuje z EGR-em...

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...