Skocz do zawartości

regenerację siedlisk wałków rozrządu


erykkyre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym od razu wszystkiego podpowiadać ale może warto było by się zastanowić dlaczego te głowice tak szybko padają ?

 

Ps. po prawidłowo przeprowadzonej naprawie taka głowica wytrzymuje o wiele dłużej niż fabrycznie nowa.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam podobny problem, chodzi o hondę cb650z RC03. Wałek zatarł się w głowicy, mam nową głowiczkę ale dół muszę jakoś naprawić. Jaka metoda będzie najlepsza? dorobienie panewki czy napawanie? Macie może jakieś konkretne zakłady gdzie można się z tym zgłosić? czy miał pan taki przypadek Piotrze?

owca-czarna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam podobny problem, chodzi o hondę cb650z RC03. Wałek zatarł się w głowicy, mam nową głowiczkę ale dół muszę jakoś naprawić. Jaka metoda będzie najlepsza? dorobienie panewki czy napawanie? Macie może jakieś konkretne zakłady gdzie można się z tym zgłosić? czy miał pan taki przypadek Piotrze?

 

Zależy od wielkości uszkodzeń o co jest mocniej uszkodzone - wałek czy głowica ?

Robiłem wiele razy regenerację głowic w silnikach VF 750 i poza ogromem pracy ślusarskiej nie było problemów z doprowadzeniem ich do stanu pierwotnego.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Gs 400, 600zł, regeneracja siedlisk wałków rozrządu z napawaniem dwóch czopów wałków rozrządu u Hartmana we Wroclawiu. Do tego planowanie, docieranie gniazd i wymiana uszczelniaczy w silniku dwucylindrowym plus 200zł. Płaciłem wiosną 2014r. Silnik chodzi bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależy od wielkości uszkodzeń o co jest mocniej uszkodzone - wałek czy głowica ?

Robiłem wiele razy regenerację głowic w silnikach VF 750 i poza ogromem pracy ślusarskiej nie było problemów z doprowadzeniem ich do stanu pierwotnego.

mocniej ucierpiała głowica, wałek też porysowany ale zakupiłem inny razem z głowiczką. na czwartym cylindrze brakuje około 1,3 mm materiału,

owca-czarna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...