Skocz do zawartości

Nowa R1 czyli erłan - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mnie się te kosmiczne sprzety niesamowicie podobają...i nie ważne czy to H2R czy H2 czy R1 lub inne...są niesamowite.

Niestety przed ładowaniem elektroniki sie nie ucieknie... te potworne moce wymagaja wspomagaczy.

Nie wiem ile macie doswiadczenia w jeżdzie motocyklem z 200KM .... ABS , kontrola trakcji, antywheelie, sprzegło antyhoppingowe...po moich dwu sezonach na takim motocyklu nie zrezygnowałbym z tego za nic.. a gdyby tego nie było to prawdopodobnie moto byłoby juz zgruzowane.

Mozna wystartować spod świateł pełna łychą.. a jak trafisz przypadkiem w biały pas lub plamę oleju to tylko lekko dupe postawi a moto ciągnie dalej z dwoma kołami na asfalcie..w zakręcie a zwłaszcza na wyjściu jak masz 7tys obrotów na dwójce możesz odkręcić i tylko lekko czujesz że nie jest to full mocy ale nie leżysz po uslizgu... nie mówię juz o jeżdzię w deszczu na mokrym a zwłaszcza po białych liniach. Oczywiscie zadna elektronika nie zastapi mózgu i doswiadczenia ale niesamowicie pomaga okiezłnąć normalnemu użytkownikowi te 800 kopyt.

Postepu nie zatrzyma się niestety i to chyba dobrze. Popatrzcie na MotoGP czy SBK..tam jest elektroniki full i bez niej ani jednego kólka nie można zrobić.

Design może sie podobać albo nie - to kwestia gustu a jak wszem wiadomo o tym sie nie dyskutuje.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze pogoni szwabow...

 

Wojens

 

Kontroluj troche bajere !

 

ABS , kontrola trakcji, antywheelie, sprzegło antyhoppingowe...po moich dwu sezonach na takim motocyklu nie zrezygnowałbym z tego za nic.. a gdyby tego nie było to prawdopodobnie moto byłoby juz zgruzowane

 

Nezka

 

Bo Ty nie jestes motocyklista ! JA notabene tez nie,

 

Wojens,

 

co Ty mozesz powiedziec na ten temat, majac niecala polowe silnika jakim dysponuje Nezka ? Chlopie, Twoja 636 to jego potworek wciaga koektorem ssacym a wypluwa wydechowym, W porownaniu do Niego, to Ty rowerem sie turlasz.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci sie nie podoba w okresleniu Szwab? I troche nie potrzebnie sie unosisz bo ty to chyba rdzeny Niemiec nie jestes. A spinasz sie jak pinezka.

 

To moje 636 w ogole nie idzie czesto musze sie odpychac. ;)

Racja malo wiem, ale lubie miec wybor. Konstruktorzy tez chyba z podobnego zalorzenia wychodza, bo jednak ten przycisk off jest ( jeszcze)

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nowej R1 musiał być znacząco inny od "starej" chcąc zaznaczyć, że to jest nowy model. A, że średnio to wyszło to trudno. Ważne, że nawet laik odróżni nowy model od starego - taki był zamysł firmy!

Nudzi mnie już pisanie, że motocykl jest praktycznie torowy, średnio nadający się na drogę. 99% użytkowników nowej R1 będzie ją jeździło tylko po drogach publicznych.

200KM bez kontroli trakcji, ABS itd + droga publiczna = bardzo kiepski pomysł.

Duży plus dla nowej R1 za dość wysoką szybę w standardzie. We wszystkich sportach, przy moim wzroście 189cm i nawet bardzo skulonej pozycji oryginalna szyba to nieporozumienie (ochrona przed wiatrem żadna).

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duży plus dla nowej R1 za dość wysoką szybę w standardzie. We wszystkich sportach, przy moim wzroście 189cm i nawet bardzo skulonej pozycji oryginalna szyba to nieporozumienie (ochrona przed wiatrem żadna).

 

 

Ja mam tyle samo wzrostu, ale 120kg wagi. Każdy sport jest dla mnie niewygodny. Wyjątkiem była FZR, ale to nie do końca sport.

 

Brzydkie to R1, ani ryja, ani tyłka fajnego. Elektroniki full, 200KM i po co to komu ? Żeby spod świateł ruszać szybciej od innych ? To już wole HD, tańsze, trwalsze, ładniejsze, lepsze w customizacji.

 

Co innego ta RSV-ka, co prawda te mocowanie tablicy kojarzy mi się źle, ale rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie sie unosisz bo ty to chyba rdzeny Niemiec nie jestes

 

wujens

 

To czy potrzebnie czy niepotrzebnie to juz nie twoj cyrk i nie twoje malpy. NA razie to ja oceniam czy potrzebnie czy niepotrzebnie i nie nazywam cie polake.

 

Kumasz ?

 

Regulamin sobie przeczytaj, w koncu podpisales.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...