Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze 125cc enduro


MARECKI 85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

900 zł łącznie za kask, gogle, zbroję, rękawiczki i nakolanniki... to już na prawdę trzeba polecieć po taniości. Albo używkach.

przesadziłeś, ja używke bluze, spodnie zbroje nakolanniki, rekawice, i na łokcie dałem 200zł + kask za 300 i buty za 300 czyli łacznie 800zł, kask airoh, buty forma, spodnie i bluza thor ,zbroja ufo plast, reszta to chinszczyzna, a kask na poczatek wyrwie za 150 fajny buty używki za 150 ;)

 

a myślałeś o suzuki dr? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadziłeś, ja używke bluze, spodnie zbroje nakolanniki, rekawice, i na łokcie dałem 200zł + kask za 300 i buty za 300 czyli łacznie 800zł, kask airoh, buty forma, spodnie i bluza thor ,zbroja ufo plast, reszta to chinszczyzna, a kask na poczatek wyrwie za 150 fajny buty używki za 150 ;)

 

a myślałeś o suzuki dr? :)

 

 

A oszczędzaj sobie na czym chcesz, ale na ciuchach akurat nie powinieneś. Co z tego, że "wyrwiesz" kask za 150zł jak przy pierwszym lepszym upadku się rozleci... 800zł to na same rękawiczki wydałam, ale ja na bezpieczeństwie nie oszczędzam ;) Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że "wyrwiesz" kask za 150zł jak przy pierwszym lepszym upadku się rozleci... 800zł to na same rękawiczki wydałam, ale ja na bezpieczeństwie nie oszczędzam ;) Peace.

 

Bla bla bla ;) Za 250-300 zł kupisz ls2 - polecam. A te rękawiczki za 800zł to nie wiem z czego :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bla bla bla ;) Za 250-300 zł kupisz ls2 - polecam. A te rękawiczki za 800zł to nie wiem z czego :D

 

 

Dzięki, akurat rozglądam się za kolejną parą, więc może akurat zakupię ;) Oj wiesz, rękawice szyte złotymi nićmi, oraz z doszytymi kryształami Swarovskiego to i kosztują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak serio, to można się ubrać za 1000zł w wersji ekonomicznej, posiłkując się używkami albo "chińczykami". Sam np mam buty alpinestars, które nowe kosztowały 1500-1700zł a za same kapcie do nich (gdybym chciał wymienić) trzeba zapłacić 500zł ;) Ja "wyrwałem" kompletne buty za coś około 300(?). Jeżdżę na nich od 3 lat i jestem zadowolony. Fakt że już się kończą i po trzech sezonach w tym roku coś muszę kupić, ale i tak byłem/jestem z nich bardzo zadowolony ;)

 

Aha, pamiętaj że mówimy tutaj o ciuszkach na leśne enduro ;) Więc mi np. nie przeszkadza że mam rękawiczki foxa made in china :D

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie także korzystając z liberalizacji przepisów postanowiłem kupić jednoślad i po kilku miesiącach ogladania , szukania informacji wybór padł na Suzuki DR 125.
Do dzisiaj zrobiłem nim niewiele km bo pogoda utrudnia jeżdzenie ale troche ponad 1000 wykręciłem głównie zgodnie z założeniami czyli na ryby nad rzekę 90km w dwie strony z jednym kijem i plecakiem , trochę po lasach w celu poznania ciekawych miejsc i do tego ten motocykl sie nadaje idealnie z racji spalania mi narazie wyszło średnie z kilku tankowań 3,1l/100 jak dla mnie super w porównaniu z samochodem. Mam jeszcze w planie tym piżdzikiem zrobić trasę kilku tys km dookoła Polski.

 

W przyszłym roku pewnie "kupię" prawko A i nabędę mocniejszą maszynę DR 350 , NX650 cos w ten deseń.

Edytowane przez zamela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak serio, to można się ubrać za 1000zł w wersji ekonomicznej, posiłkując się używkami albo "chińczykami".

 

No dobra, mogę się nie znać. I widocznie nie potrafię się ekonomicznie ubrać, tylko wyrzucam hajs jak ostatni jeleń. W końcu na kimś zarobić trzeba :(

Edytowane przez MrsMarthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

nie lepiej od varadero , tdr 125 ? kwestia jak daleko chcesz jeździć........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...