Skocz do zawartości

nie odpala piła STEEL


grucha87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam .mam piłe spalinową STEEL i nie odpala. Iskra jest,Świeca nowa, kompresja jest, nalewałem nawet paliwa do gaźnika (później nawet do cylindra) i nic, nie daje znaku życia. Odkręcałem koło magnesowe i jest na klinie tak jak ma być. Zapłonu chyba nie da się przestawić jest taki: b3ed56f581dbe5acm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te stare czasy , ja do dzis morduje pomarańczowego STIHL-a 026 którego mój ojciec kupił w 93 lub 94 roku . Pierwszy remont - rok temu zmiana uszczelnień na wale i wsio .

 

Żeb nie było tak gładko to kosztowała ~800zł czyli 1,5 ówczesnej pensji :D . Kto qrwa zapłaci dzś 3 koła za pilarke .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalne pilarki dla drwali pracujących zawodowo kosztują dziś właśnie 3 tyś. i więcej .Ta o której piszesz jest sprzętem profesjonalnym bo w zasadzie takie tylko były wtedy na rynku.Drwalowi starczają one na kilka lat codziennej pracy więc nie dziw się że tyle lat wytrzymuje pilarka Twojego ojca.

Przeciętnemu człowiekowi nie potrzeba jednak takiej trwałości i pilarka amatorska za 250 zł na ogół zupełnie wystarcza , a jak się zepsuje to nie żal oddać na złom i kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten największy ból jest teraz przy zakupie, bo sprzęt tej samej klasy co X lat temu kosztuje 3-4x tyle, a w zasadzie tyle samo co kiedyś tylko że w euro :)

do dzisiaj mam sprawną kosiarkę z 1992r, nawet oleju nie trzeba dolewać między wymianami

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...