Skocz do zawartości

V-ROD drgania sprzęgła


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników V-ROD, "nowe modele. " i nie tylko.

Czy u was występują w czasie jazdy po naciśnięciu delikatnie sprzęgła ( lekkie rozsprzęglenie ) jakby drgania sprzęgła i wydobywający się z silnika dźwięk wibracji ? Dzieje się też to przy zmianie biegów z 1 na 2, z 2 na 3 itd. w momencie delikatnego puszczania sprzęgła, i dodaniu lekko gazu ,też nie dużo. Jak puszczę całkiem sprzęgło do końca to motor jedzie normalnie i jest wszystko OK.

Mam Night roda z 2013 r.salonowy na gwarancji, i dzieje się tak prawie od nowości . Serwis z Wrocławia twierdzi że mam zły styl jazdy !.

Dziwne trochę ,- to nie jest mój pierwszy motor, a w innych markach nawet jak tak zrobię to sprzęgło się ślizga ,a nie wpada w dziwne wibracje. Uważam, że to nie jest normalne.

Aa , jeździłem u nich w salonie V-ROD muscle i było to samo,Nie wiem czy to wada tych motocykli, CZY USTERKA.

 

Dodam do tego ,że mam już drugie założone sprzęgło,przy 8000 tyś. km. bo pierwsze już szlak trafił, i musiałem na gwarancji zapłacić za nie ,bo sprzęgło,klocki nie podlegają gwarancji.

 

Proszę o pomoc ,bo mi już ręce opadają.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum pierwszy raz i nie mogę się połapać .Napisałem podobną wiadomość też tu i nie mogę jej znaleźć.

A co do pierwszego biegu to nic się nie dzieje ,tylko na wyższych biegach , np. wpadam na rondo na 2 biegu wciskam sprzęgło, żeby spokojnie przejechać ,i przy wyjeździe z ronda dodaję trochę gazu i puszczam sprzęgło ,jeszcze nie do końca i w tedy wpada w drgania .

Przecież nie da się idealnie wyrównać obrotów do prędkości skrzyni, przecież po to to sprzęgło jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur- tak jak ześmy rozmawiali na memento mori- wyciśnij od nich na tej gwarancji to co się da, a jak już się jej pozbedziesz (o gwarancji mowa) to Ci powiem co zalać i jak to zrobić aby to jeździło tak jak chcesz. Jesli oczywiście te drgania nie sa wynikiem Twojej wyobraźni... a pewnie nie są. Nie wiem, jeszcze nie było okazji ich poczuc.

 

Swoją drogą zastanawiają mnie te spalone okładziny sprzegła- czuć tu trochę polskością... Wiem jak jeździsz, nie rozumiem jak byś mógł spalić to sprzegło- to jakaś po**bana utopia jest...

Motor miałes kiedy ja jeszcze rowerem marki Huragan latałem...

 

Gadaj z Dealerem, a potem opisz go uczciwie opinii... zobaczymy jaka jest polityka tych polskich salonów HD. :rolleyes:

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisa widziałem wiec i ja też byłem,zresztą jak co roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy pojecia nie mam jakaż to siła przyciaga tam tylu motocyklistów.

A moze to, ze wszystko tam do siebie pasuje, flagi, kity, a nawet VTX-y odjeżdżajace z piskiem opon...

pie**ole drugi raz nie jade...

Piter ta kapela w tej budzie to chociaz fajnie grała???

Najfajniejszy sprzet to takie noiedopalone EVO, Heri chyba z tego roku co mój...

 

przemek96- spokojnie, trafimy się wczesniej... ;)

 

Arturo się nie pogniewa (mam nadzieje) ze mu syf w temacie zesmy zrobili, ale co tam, wazniejsze sa spotkania, niż jakieś drgania w jakimś zeponoćharleju. :rolleyes:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisu kapeli nie słuchałem,zmyłem się zaraz po Tobie .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te drgania nadal są. Jechałem za Kłodzko, całą drogę się odzywało . A w Apollosie z mechanikami nie ma nawet co rozmawiać . Oni wmówią każdemu że czarne jest białe. Nie wygrasz z nimi . Wygląda na to , że ja V-Rodem nie umiem jeździć ,a innymi tak - dziwne trochę !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drgania nadal są. Jechałem za Kłodzko, całą drogę się odzywało . A w Apollosie z mechanikami nie ma nawet co rozmawiać . Oni wmówią każdemu że czarne jest białe. Nie wygrasz z nimi . Wygląda na to , że ja V-Rodem nie umiem jeździć ,a innymi tak - dziwne trochę !!!!!!!

Cześć,

 

jeżdżę muscle trzeci sezon i motor ma przelatane 18 tyś km. Szczerze mówiąc nie zauważyłem takich objawów, a może po prostu nie zwróciłem na nie uwagi, Sprzęgłem jestem zachwycony i zdarzało mi się wbijać biegi bez zdejmowania gazu. Raz zgasł mi silnik w czasie jazdy (mała prędkość) i próbowałem go zapalić puszczając sprzęgło przy włączonym biegu, bez szans sprzęgło nie pozwalało blokować tylnego koła. Z tymi drganiami będę musiał spróbować przy najbliższym wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...