Skocz do zawartości

Kiedy sprzęt jest wykorzystany w 100%?


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

cinekbana87 coś Ty taki upierdliwy człowieku?! poluzuj gumy w skarpetkach...

niech każdy jeździ czym uważa i gdzie mu się chce.

 

I wracając do sportów. Kurde ja to nie wiem o czym wy piszecie. Ja mógłbym jeździć na swoim od rana do wieczora, do porzygu i nic mnie nie boli. Wręcz w tym momencie nie usiadłbym na niczym innym jak sportowy motocykl. Epizod z wygodnym i "logicznym" Fazerem uważam za jeden z najgorszych moich wyborów motocyklowych.

Bo fazer to kupa jest i kiepski do porównywania. Ten gaźnikowy jeszcze był jakiś bardziej normalny, a te nowsze na wtrysku są tragiczne. Motocykl jest tak ułożony byś się przesiadł z MZtki i czuł jak w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaznikowca mialem, do 6 tys to w ogole nie szlo, potem juz bylo fajnie. ;) Ale fakt moc oddawal liniowo, az tak ze w miedzy czasie w szachy mozna bylo grac ;d

 

Cinek@ spoko ja nie mowie, ze tor jest zly. Po prostu przy odrobinie samozaparcia sporo sie mozna samemu na "ulicy" nauczyc. ;)

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmakniecia mi brakuje 0.5 cm nie wiem duzo malo?

Rozmawiamy o przedniej?

 

do 6 tys to w ogole nie szlo, potem juz bylo fajnie. ;) Ale fakt moc oddawal liniowo

Nie kumam. To albo liniowo, albo nieliniowo bo ciągnie od 6000 obr/min... :blink:

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na torze obie byś zamknął ;P room ;) a tył zamknąć nie problem, ułożeni ciała nawet nie na enduro tylko klasycznie i zamknięcie bez problemu

Sherman tak na marginesie, słyszałeś, że Twoja była suka szuka nowego właściciela?

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze innaczej fazer nie mial dolu, potem szedl, ale nie oddawal tego jakos gwaltownie. ;)

Miałem FZS1000 na gaźniku i zupełnie nie zgadzam się z tym co piszesz!

Fazer ma bardzo dobry dół, chyba że chodzi Ci o 600ccm...

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

 

 

Ja wolę dać w palnik i nie mówię o wódzie ;)

Mówisz o zrobieniu krechy ;) .

 

Miałem FZS1000 na gaźniku i zupełnie nie zgadzam się z tym co piszesz!

Fazer ma bardzo dobry dół, chyba że chodzi Ci o 600ccm...

Kolega miał 1100 fajnie zapier*alał ale hamulce to porażka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ja juz mowilem nie scigam sie, w warunkach drogowych to jak sie ma nawet 0.5 zapasu to i tak juz mozna ladnie grzac po zakretach.

 

@Marecki - Tak chodzi mi o 600, a to litr moze byc slaby z dolu?

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy litr może być słaby z dołu?- ano może. Miałem R1 w wersji RN12 (wtrysk), ostatnio kupiłem w wersji RN04 na gaźniku - różnica jest naprawdę odczywalna. RN04 dużo lepiej zbiera się z dołu i elastyczność silnika jest dużo lepsza.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...