Skocz do zawartości

Kawasaki KMX 125 vs Yamaha DT 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam jedno pytanie mam 180 cm wzrostu ważę 65 kg i mam 15 Lat i co mi bardziej polecacie Kawasaki KMX 125 czy DT 125 ??? i co bym bardziej opanował ?? Dodam że mam doświadczenie z motocyklami ale nie crossowymi dysponuję gotówką do 2700 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kawasaki kmx 125B z 98roku i nie narzekam, fajny motorek tylko ma 5 biegów. W terenie sobie ładnie radzi, przyśpieszenie też ma dobre, ogólnie nie narzekJ

Jeździłem kawasaki kx 85 wrażenia nie z tej ziemi :) Ale nie do tego nawiązuję Czy KMX jest mocniejszy ?? KMX jest tańszy ale nie wiem jak tam u niego z mocą i ile ma km ?? bo nie mogę w internecie znaleźć ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub CR 85.

33 konie robią robotę :crossy:

 

ale kompletne absolutne zero dołu (w cr 80 max moc jest przy 13 tys obr ?? dobrze pamiętam ??) tłok co chwila i spalanie tankowca......

 

Moc nie jest najważniejsza w tym sporcie kiedy młodzi to wreszcie zrozumieją :D ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale kompletne absolutne zero dołu (w cr 80 max moc jest przy 13 tys obr ?? dobrze pamiętam ??) tłok co chwila i spalanie tankowca......

 

Moc nie jest najważniejsza w tym sporcie kiedy młodzi to wreszcie zrozumieją :D ??

 

Według mnie, bzyk 80-tka jest jak najbardziej dla kogoś, kto wcześniej nie jeździł na crossie i waży 65 kg. Tyle samo waży taka 80-tka :) więc wyszarpać ją z bagna będzie mu lżej

 

w tym wieku to już raczej yz125 a nie 85

zwłaszcza przy 180cm

Na wzrost (180 cm) jest sposób -koło przednie 21 i na tył 19 /18,pojeździ jesień/zimę ogarnie ją i na wiosnę może brać 125.

Ja tak zaczynałem i wcale nie narzekałem. Teraz jak wsiądę na 85 (aktualnie siadam na 250),to czuje się jakbym wskoczył na ogara :biggrin:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...