Skocz do zawartości

Kupię GPZ 500! ;)


alikwot665
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam wszystkich forumowiczów ;)

Jakiś czas temu zdałem na prawo jazdy kat A2, teraz pracuję, zarabiam, niedługo przyjdzie czas na kupno pierwszej maszynki :)
Wiec tak jak w temacie - kupie Kawasaki GPZ 500.

Pierwsze i najważniejsze; motorek musi mieć moc wpisaną w dowodzie rejestracyjnym maks 35kW, inaczej nie będzie się kwalifikować na prawo jazdy kat A2. Ale chciałbym żeby był odblokowany i miał te 44kW w rzeczywistości czyli normalnie ;)

Silnik to ogromnie istotna dla mnie sprawa. Nie aż tak ważna jest rocznik czy przebieg co stan właśnie silnika. Musi być w bardzo dobrym stanie. Nic nie może tam dzwonić, rzęsić, przerywać, gasnąć, cieknąć itd.. Muszę mieć pewność, że jeszcze długo pojeździ i że nie będę musiał co parę dni przy nim grzebać ;P Więc silnik ma być zadbany, serwisowany na bierząco i ZDROWY ;)

Stan wizualny też ma duże znaczenie. Chciałbym żeby malowanie było oryginalne. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że maszyna używana nigdy wyglądem nie dorówna nówce ale byłoby bardzo miło gdyby ewentualne rysy czy przetarcia (jeśli w ogóle) występowały śladowo.

Odpadają wszystkie egzemplarze po wypadkach.

Także podsumowując, szukam moto które jeszcze długo mi posłuży jednocześnie będzie cieszyć oko ;) Jeśli są jakieś wady ukryte.. Nie polecam zapomnieć o nich wspomnieć bo na oględziny na pewno wybiorę się z profesjonalnym mechanikiem który dogłębnie sprawdzi każdy zakamarek ;P

Masz coś dla mnie? Pisz!! ;) Jeśli Twoja maszyna niekoniecznie spełnia wszystkie w/w warunki napisz również. Rozpatrzę każdą propozycję.

Bardzo proszę o odpowiedzi na maila; [email protected]
Można wysyłać opis maszyny, jakieś fotki, ew link do aukcji ;)
Co do ceny - dogadamy się xD
pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i najważniejsze; motorek musi mieć moc wpisaną w dowodzie rejestracyjnym maks 35kW, inaczej nie będzie się kwalifikować na prawo jazdy kat A2. Ale chciałbym żeby był odblokowany i miał te 44kW w rzeczywistości czyli normalnie ;)

 

Silnik to ogromnie istotna dla mnie sprawa. Nie aż tak ważna jest rocznik czy przebieg co stan właśnie silnika. Musi być w bardzo dobrym stanie. Nic nie może tam dzwonić, rzęsić, przerywać, gasnąć, cieknąć itd.. Muszę mieć pewność, że jeszcze długo pojeździ i że nie będę musiał co parę dni przy nim grzebać ;P Więc silnik ma być zadbany, serwisowany na bierząco i ZDROWY ;)

hhhee, oczekujesz, że nikt Cię w wała nie zrobi gdy sam przyznajesz się do kombinatorstwa :D

co do Twoich wymagań w kwestii silnika - najlepiej wybierz inny model motocykla :D

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhee, oczekujesz, że nikt Cię w wała nie zrobi gdy sam przyznajesz się do kombinatorstwa :D

hah :biggrin: no moze masz i troche racji ale pozwole sobie zauwazyc malutka roznice :)

Kombinowanie kombinowaniu nierowne.. Ja chce delikatnie przykombinowac jedynie przed instystucja zwana panstwem polskim, ktore zdziera ze mnie na kazdy mozliwy sposob wiec moj czyn wydaje sie byc moralnie usprawiedliwiony i absolutnie nieszkodliwy spoleczenie :biggrin:

Kombinowanie i oszukiwanie konkretnych osobistosci to juz zupelnie inna bajka i tak, licze ze sprzedajacy nie zrobi mnie w przyslowiowego ch***a - co nie zmienia faktu ze na ogledziny jade z mechanikiem :biggrin:

co do Twoich wymagań w kwestii silnika - najlepiej wybierz inny model motocykla :D

 

A co do silnika.. Troche czytalem i ten silnik zbiera opinie dlugowiecznego i bezawaryjnego wiec czy moglbys sprecyzowac odrobine swoja wypowiedz? :)

pzdr

Edytowane przez alikwot665
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...