Skocz do zawartości

Chrońmy nasze motocykle przed złodziejami!Przekonaj sie sam!


cersunited
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich na forum :)

 

Chcielibyśmy zaoferować Wam innowacyjne rozwiązanie z zakresu lokalizacji oraz kontroli motocykli. System działa w oparciu o technologie GPS oras GSM/GPRS. Główną zaletą naszych systemów jest całkowity brak abonamentu przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Dostarczamy skonfigurowane i gotowe do natychmiastowego użycia urządzenie. Ważnym atutem jest również to że są one całkowicie bezobsługowe. Wystarczy autoryzować swój numer lub dodatkowo kogoś z bliskich aby otrzymać powiadomienia np w razie wypadku podczas jazdy lub próby kradzieży naszego motocykla. Dodatkowo każda wiadomość zawiera dokładną lokalizacje wraz z linkiem do google maps lu adresem w formie tekstowej. Istnieje również możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu , otrzymania alarmu o przekroczeniu prędkości (kontrola rodzicielska) lub uruchomienia alarmu. Poniżej przedstawiam w skrócie podstawowe funkcje oraz zalety

- brak abonamentu

- prosty montaż

- brak konieczności konfiguracji

- każda wiadomość zawiera dokładną lokalizacje ,prędkość oraz stan zapłonu

- możliwość natychmiastowej lokalizacji za pomocą sms

- odcięcie zapłonu poprzez sms

- alarm o przekroczeniu prędkości lub danego obszaru

- powiadomienie o wypadku (akcelerometr) lub opcjonalnie układ żyroskopowy ( przy tzw „ślizgu”)

- możliwość podglądu na żywo na ekranie komputera

- zabezpieczenie przed kradzieżą – blokada zapłonu ,czujnik wstrząsów podczas przenoszenia motocykla

- możliwość zazbrojenia motocykla poprzez smsa lub pilota

- podtrzymanie bateryjne na wypadek odpięcia akumulatora wraz z alarmem i lokalizacją

 

Dla pierwszych zainteresowanych oferujemy kartę telemetryczną GPRS opłaconą na cały rok, więc jedynym kosztem jest koszt samego urządzenia!

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.myexon.pl. lub na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zaletą ma być "karta opłacona na rok" w kontekście "braku abonamentu" wpisanego w reklamę..? węszę ściemę

jsz

 

ps. spam ma odpowiednie miejsce

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zaletą ma być "karta opłacona na rok" w kontekście "braku abonamentu" wpisanego w reklamę..? węszę ściemę

jsz

 

ps. spam ma odpowiednie miejsce

Tak jak napisałem , nie pobieramy żadnego abonamentu za korzystanie zarówno z urządzenia jak i mozliwości śledzenia na żywo jeżeli zajdzie taka potrzeba. Możliwość wymiany danych poprzez GPRS jest oczywista , stąd wspomniałem o karcie i pełnej konfiguracji urządzenia. Oczywiście każdy karte może kupić we własnym zakresie. Jeżeli chodzi o abonament to mamy na mysli wszystkie funkcje urządzenia wraz z serwerem i platformą do śledzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego. Tona tego na alledrogo. Nikt nie bierze abonamentu ale jednak kartę operatora sieci kom. trzeba utrzymywać.

Ale...jaka cena i jakie kosytz utryzmania tego zestawu rocznie.

Na razie to wygląda jak oferta banku...o smaych plusach a nic o kosztach.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego. Tona tego na alledrogo. Nikt nie bierze abonamentu ale jednak kartę operatora sieci kom. trzeba utrzymywać.

Ale...jaka cena i jakie kosytz utryzmania tego zestawu rocznie.

Na razie to wygląda jak oferta banku...o smaych plusach a nic o kosztach.

Koszt utrzymania rocznie wynosi 10 zł. Tyle kosztuje karta telemetryczna a dokładniej jej utrzymanie. Abonamentu za platforme do sledzenia na żywo nie pobieramy , dodawany jest do urządzenia. Więc koszty są wyszczególnione. Oczywiście mówimy tu o systemach opartych na układach CSR SirfStar a nie pseudo lokalizatorach AGPS i LBS z dokladnością do 300m ze stacji bazowej i tylko w centrum miasta :) Bo tego jest tona na alledrogo:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie podałeś ceny, albo jest ona tak dobrze ukryta przed wzrokiem potencjalnego klienta, że jej nie dostrzegłem. ani wujek google nie widzi. poza tym jak widać wijesz się jak piskorz, żeby nie odpowiedzieć na pytanie Montera, zasłaniając się technicznymi skrótowcami literowymi i odwacając uwagę tym nieszczęsnym abonamentem

powtórzę: ile sobie życzysz za ten cud techniki? w wersji 01 i 02 do motocykla, żeby nie było wątpliwości o co pytałem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie podałeś ceny, albo jest ona tak dobrze ukryta przed wzrokiem potencjalnego klienta, że jej nie dostrzegłem. ani wujek google nie widzi. poza tym jak widać wijesz się jak piskorz, żeby nie odpowiedzieć na pytanie Montera, zasłaniając się technicznymi skrótowcami literowymi i odwacając uwagę tym nieszczęsnym abonamentem

powtórzę: ile sobie życzysz za ten cud techniki? w wersji 01 i 02 do motocykla, żeby nie było wątpliwości o co pytałem

jsz

Możliwe że ceny wysyłałem zainteresowanym na PW. Cena podstawowej wersji to 349 zł netto wersja z dodatkami w tym platformą do trackingu lokalnym na PC lub dostepem online 599 zł netto. Jeżeli o czymś nie napisałem jescze proszę pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...