Skocz do zawartości

Nieuczciwy mechanik


Pini0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, i napociłem się również podczas rozmowy z nim. Ale wobec mnie swój błąd naprawił. Dlatego nie mam już zamiaru publicznie go gnoić, za to prywatnie mogę radą służyć. Jeżeli ktoś już zada sobie trudu, żeby znaleźć ten temat to i znajdzie kontakt ze mną.

 

Może to jego pierwsza wpadka, może nie. Może się nauczy, może nie. Jestem zdania, że jeżeli ktoś ma chociaż trochę oleju w głowie to jest w stanie wyciągać odpowiednie wnioski i coś z nimi sensownego zrobić - czyli, uczymy się na błędach. Czas i ludzie go zweryfikują, bo ja wcześniej nic o nim (złego/dobrego) nie słyszałem, a sam sklep prowadzi od około 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Posiadam papier od tamtego znawcy tematu, gdzie wszystko dokładnie jest wymienione jakich czynności się podjął przy tym z dupy serwisie.

Czy da się coś z takim facetem zrobić, a jak tak to czy warto?

Jedyne co mi na razie do głowy przyszło to to, że w lipcu będę miał 2-3 tygodnie wolne, gdzie trochę czasu będę miał na rozreklamowanie jego biznesu w internecie - przynajmniej na tym się trochę znam.

Na prawdę nie rozumiem niektórych ludzi. Czy tak trudno powiedzieć, że on się takim motocyklem jeszcze nie zajmował i nie chciałby ryzykować? A potem jeszcze udawać, że wszystko jest w porządku.

 

...

Nie jesteś konsekwentny...a poza tym gotów byłeś obsmarować go w całym internecie a teraz nie chcesz podać nazwy serwisu.

Tego juz nie rozumiem. Chcesy aby inni dotarli do niego i go weryfikowali? żeby powstał kolejny temat o Garwolińskim pseudo mechaniku?

Ja odbieram to teraz jako brak Twojej uczciwosci.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale czy nie uważasz, że to teraz trochę głupio by było z mojej strony? Tak, wiem, jego nic nie usprawiedliwia, ale mimo wszystko nie robił żadnych problemów, dogadaliśmy się, sprawa załatwiona.

 

A nazwę serwisu i dane właściciela podam każdemu kto o nie poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale czy nie uważasz, że to teraz trochę głupio by było z mojej strony? Tak, wiem, jego nic nie usprawiedliwia, ale mimo wszystko nie robił żadnych problemów, dogadaliśmy się, sprawa załatwiona.

 

A nazwę serwisu i dane właściciela podam każdemu kto o nie poprosi.

Jemu nie było głupio nabić Cię w butelkę i wziać za to kasę.

W tej sytuacji nadal jest górą i cwaniakiem, któremu się upiekło kolejny raz.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale czy nie uważasz, że to teraz trochę głupio by było z mojej strony? Tak, wiem, jego nic nie usprawiedliwia, ale mimo wszystko nie robił żadnych problemów, dogadaliśmy się, sprawa załatwiona.

 

Dla mnie to teraz Ty rura jastes.

 

Bez jakiegokolwiek honoru. Taki cfaniaczek, mi oddal a inni niech sie paluja, Dzisus, co za mentalnosc.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale czy nie uważasz, że to teraz trochę głupio by było z mojej strony? Tak, wiem, jego nic nie usprawiedliwia, ale mimo wszystko nie robił żadnych problemów, dogadaliśmy się, sprawa załatwiona.

 

Dla mnie to teraz Ty rura jastes.

 

Bez jakiegokolwiek honoru. Taki cfaniaczek, mi oddal a inni niech sie paluja, Dzisus, co za mentalnosc.

 

:crossy:

 

 

Popieram Andrzejku bo autora oszukali to płakał a teraz cichociemny sie zrobił

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat kwalifikuje się na śmietnik, brak konkretów czyli coś w tym stylu: wiem, ale nie powiem.

OT.

Garwolin i okolice to generalnie patologia na "motoryzacyjnej" mapie Polski.

Jeśli auto czy moto jest od handlarza to szkoda czasu, aby tam jechać i oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kwestia tego, że Monter od Was Panowie młodszy (przynajmniej w profilu) i ma jeszcze cierpliwość, żeby wytłumaczyć mi, że źle robię. Ale nie myślcie, że mam do Was pretensje za "walenie prosto z mostu", co to to nie. Razi tylko takie patrzenie z góry i niepotrzebne ocenianie po pozorach. Do czego już zaczynam się przyzwyczajać na tym forum, i jest normą dla niektórych "starszych" użytkowników w stosunku do nowych.

 

 

Dobranoc i jutrzejszego miłego Wam życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pini0

 

Monter to bardzo fajny gosc, ale mlody jeszcze i lubi podchody robic. my z Piotrem juz na to za starzy jestesmy i dlatego piszemy po prostu to co myslimy

 

pozdro

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawi mnie czemu koleś rozbierał silnik jak tylko miał wyregulować zawory ?

A jeśli śruba była zerwana to co to za problem wykręcić ją i wkręcić inną ?

Osobiście jak dawałem mechanikom to pod koniec mówili że jak by coś było nie tak to żeby dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...