Skocz do zawartości

Coś jak Trampek


Rekomendowane odpowiedzi

Stara NTV :) Silnik taki sam (koleżanka nie wspomniała że ją wnerwia) Nie ma łańcucha tylko wał napedowy w monowahaczu. Odpada więc problem zakładania trybów, naciągania łańcucha, smarowania tego wszystkiego co i tak się pobrudzi i wnerwi niewiastę. Za to jest świetne dojście żeby felgę wypucować :laugh: Moduł zapłonowy lepiej umocowany a regulator w takim miejscu że nawet go nie znajdzie. Zgubic go nie ma możliwości, chyba że z całym motocyklem. Przednie koło nawet jak zabezpieczenie tulejek nie jest zakrecone to też nie odleci. Pozycja super wygodna, zegary czytelne z fajnymi lampkami. Dźwignie chodzą leciutko.
Całość nawet objuczona pali malutko niczym skuter.

Czego więcej chcieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara NTV :) Silnik taki sam (koleżanka nie wspomniała że ją wnerwia) Nie ma łańcucha tylko wał napedowy w monowahaczu. Odpada więc problem zakładania trybów, naciągania łańcucha, smarowania tego wszystkiego co i tak się pobrudzi i wnerwi niewiastę. Za to jest świetne dojście żeby felgę wypucować :laugh: Moduł zapłonowy lepiej umocowany a regulator w takim miejscu że nawet go nie znajdzie. Zgubic go nie ma możliwości, chyba że z całym motocyklem. Przednie koło nawet jak zabezpieczenie tulejek nie jest zakrecone to też nie odleci. Pozycja super wygodna, zegary czytelne z fajnymi lampkami. Dźwignie chodzą leciutko.

Całość nawet objuczona pali malutko niczym skuter.

Czego więcej chcieć?

I ja sie pod tym podpsiuję, jako człowiek uzależniony od tego modelu.

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzależniony. Ale kiedyś mnie naszło żeby logiki trochę użyć w ocenie motocykli i wypadło że NTV jest niezła i będzie świetnie nadawać się na jakieś trasy w nieco mniej cywilizowanych stronach. Tym bardziej że ma niezłe notowania jak kto na urode moto nie zwraca wiekszej uwagi. No to se kupiłem taka sierotę która czeka teraz w szopie na swoja kolej do ogarnięcia :laugh:

(najważniejsze że od pierwszego właściela który nawina kilka tysięcy i zdążył popsuć tylko gaźniki i troche namotał w kablach. Dalej nie doszedł na szczęście. Tak więc będzie banglać aż miło)

 

58066263455478585308.jpg

 

tutaj ktoś nieźle fote zrobił i nawet ładnie wyglada na niej :) Własnie taka wyrwałem z fabrycznym mocowaniem kufrów i w wersji 600 ccm :)

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to nie była NTV tylko Bross czy jak jej tam i nic nie miała zmieniane :) Bo po co niby by ten wahacz wymieniać? Żeby upgrade na łańcuch zrobić?

Sam wahacz NTV-ki jest super uważam. Nie żebym tak kochał wały napedowe bo akurat jestem fanem łańcucha :) Nie mniej obiektywnie patrząc ma kilka zalet pasujących do dalekich wyjazdów a poza tym to same wady. Dodatkowo przekonuje mnie to mono zawieszenie dlatego że nikt nie zanotował urwania się tego wszystkiego gdzieś na jakichs dziurach. Tak więc japończycy pokazali kolegom z niemiec już dawno temu że da się to zrobic dobrze. Ale na szczęście standardowo pozostali przy łańcuchach.

 

Mnie kiedyś w oko wpadła synteza NTV z siedzeniem i zadupkiem od Gutka. Nawet ze starymi kołami wygląda fajnie :)

Ciekawe co byłoby gdyby szprychowe koła założył?

 

91234355803985868825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeśli w tej samej cenie to dzisiaj brałbym trampka + wymiana zawiasu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...