Skocz do zawartości

Coś jak Trampek


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam wielu doświadczeń w kwestii doboru motocykla. Jeżdżę na odziedziczonym ;) Trampku (XL600V), ale chciałabym zmienić na coś o podobnej wielkości, mocy i też na turystyka. Oglądam aukcje, ale nie wiem, który byłby dobry dla 1,65 m kobiety.

 

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego koniecznie honda (pytanie w dziale)?

co do rozmiarów, to poszukaj a forum, była wielokrotnie w wątkach o motocyklu dla niskich/ wysokich podawana stronka internetowa z graficzym przedstawieniem pozycji dla konkretnego wzrostu na różnych modelach motocykli. powinna być pomocna

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda chyba z sentymentu - zaczynałam nie tylko na moto z Hondą, ale też w aucie (stary Civic kanciaty, a potem Accord też stare roczniki). Dzięki za wskazanie konretnych modeli (Vigor odoba mi się wizualnie, trzeba będzie poszukać gdzieś do przymairki).

 

PS przepraszam, jeśli pytania są tak laickie, że aż boli ;) ale zaczynam dopiero na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zamieniać na coś podobnego? trampek "się kończy"? - jakbyś napisała co Ci w nim nie pasuje to byłoby łatwiej coś podpowiedzieć.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trampek się nie kończy, ale chciałabym coś innego (taka natura kobieca - lepiej moto zmienić, niż męża ;)

A tak serio - po serii awarii mam go trochę dość (po trasie 2 tys. km tylna zębatka nie miała prawie zębów, koło tylne mi prawie odpadło - zorientowałam się na postoju, siadł moduł elektryczny od kierunkowskazów...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie wina motocykla tylko szuszfolstwa posiadacza :P

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trampek się nie kończy, ale chciałabym coś innego (taka natura kobieca - lepiej moto zmienić, niż męża ;)

A tak serio - po serii awarii mam go trochę dość (po trasie 2 tys. km tylna zębatka nie miała prawie zębów, koło tylne mi prawie odpadło - zorientowałam się na postoju, siadł moduł elektryczny od kierunkowskazów...).

 

 

Jeśli chcesz mam sporo gratów do Transalpa PD06

Sillnik, oba moduły zapłonowe, bak, kanapę, wahacz, zębatki, wiązkę elektryczną... i w sumie prawie wszystko żeby złożyć trampka :D

Brakuje ramy, owiewek, zegarów lampy, przednich lag i przedniego koła :P

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha "chce zmienić motocykl bo stary zapuściłam"

jak zębatka może zostać ogolona po 2tyś km? T

rzeba ją chyba w poprzek motocykla włożyć?

Moduł od kierunków kosztuje pewnie z 20zł i pasuje od połowy modeli hondy, a tylne koło samo z siebie nie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chcesz mam sporo gratów do Transalpa PD06

Sillnik, oba moduły zapłonowe, bak, kanapę, wahacz, zębatki, wiązkę elektryczną... i w sumie prawie wszystko żeby złożyć trampka :D

Brakuje ramy, owiewek, zegarów lampy, przednich lag i przedniego koła :P

 

 

Przepraszam, że dopiero teraz (urlop był ;) Zapytam męża, co nam się przyda i dam znać. Dzięki za info.

 

Stronka o której pisał Jeszua: http://cycle-ergo.com/

Tam można wirtualnie przymierzyć się do sprzęta.

 

Pozdr.

F.

 

Dzięki wielkie!

 

hahaha "chce zmienić motocykl bo stary zapuściłam"

jak zębatka może zostać ogolona po 2tyś km? T

rzeba ją chyba w poprzek motocykla włożyć?

Moduł od kierunków kosztuje pewnie z 20zł i pasuje od połowy modeli hondy, a tylne koło samo z siebie nie odpada.

 

Ha, ha - sama z siebie się nie ogoliła - wadliwe okazało się jej mocowanie i źle naciągnięty łańcuch - nie każdy motocyklista (motocyklistki szczególnie) mają wiedzę i umiejętności mechanika (choć bardzo żałuję)...

 

KUP BMW 650 GS albo suzuki freewind 650 nic innego lekiego dla kobiety bardzo nie ma z motocykli na których się prosto siedzi

 

To BMW mnie kusi - Suzuki jakoś nie bardzo (ale przyjrzę się temu sprzętowi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...