Skocz do zawartości

Ktm exc 250 4t


Rekomendowane odpowiedzi

ja raczej nie jezdze jak zawodowiec, tylko normalnie. tak ogólnie to gdzie trzeba dać to daje a gdzie nie to normalnie.

 

Bo zależy mi na moto które miało by lampe z przodu... tylko ktm exc 250 4t mi wpada, a tak to żadnego innego nie widze..

 

A co wy na honda crf 250? części tańsze od ktma?



albo yamaha wr250f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio ? kolega jezdzi exc 450 i jakoś tak nie ma, a nie które ktmy mają zrobione po 200-300 mth bez remontu i nic nie wybuchło :O

 

na stary silnik rfs to żaden przebieg, spokojnie wytrzymują 2x tyle jak się dba o olej, luzy zaworowe i filtr powietrza

A co wy na honda crf 250? części tańsze od ktma?

 

kolega ma crf250x chyba 08 i jest OK, częsci nie są drogie, duzo zamienników, natomiast o uzywanych tanich częsciach jak do kata zapomnij

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stary silnik rfs to żaden przebieg, spokojnie wytrzymują 2x tyle jak się dba o olej, luzy zaworowe i filtr powietrza

 

Coś mi się nie chce wierzyć. No chyba, że pyrkania po lesie.

 

A crf wersja x to dobry wybór, tylko nie pomyl z wersją R, bo to jest cross. No i nie porównuj 450 z 250. Bo ćwiartki mają żywotność mniej więcej dwa razy mniejszą od 450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć. No chyba, że pyrkania po lesie.

 

kolego to nie jest kwestia wiary tylko doświadczenia, te sprzęty są u nas najpopularniejsze choc wypierają je nowsze katy, znam co najmniej 5 osób ktore po kilkunastu tys km (ponad 500h) rozebrały silnik i tłok trzymal fabryczne wymiary, wystarczylo wymienic pierscienie (dla świetego spokoju), moj ma ponad 150h tylko u mnie, a cholera wie ile wcześniej (poprzednik twierdzi ze wymienił tylko rozrząd) i nic nie wskazuje zeby trzeba go bylo remontowac, oleju nie pali, sprzęgło sobie klekoce, moc okrutna, a czy ktos pyrka czy nie pyrka to nie mi oceniac ale gdy jakis endurzysta wychowany na plasko-nizinnych terenach do nas zawita to zwykle ma nietęgą minę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha słuchajcie które moto z 4t wybralibyście yzf, rmz , kxf ,crf, sxf ? mówimy o roku 2006-2008



albo czy z 250tki 2t poradze sobie z 450 4t? i co trzeba robic koszty itp



a i czy lampe mozna montowac jakos?



a jeszcze jedno yamaha wr 450f? jak to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...