Skocz do zawartości

Najlepszy olej syntetyczny do 2t ??


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mozesz przejść na jakikolwiek olej, dzisiejsze sie w pełni mieszają chyba ze jest jakies zastrzezenie na butelce, a jak nie chcesz zeby ci sie w dozowniku wymieszały to wyjeźdź ten z dozownika do konca, zeby nie zatrzeć maszyny przy wykańczaniu oleju ze zbiornika lej do baku mieszanke, bedzie mial podwójne smarowanie i troche pokopci ale na pewno nic sie nie stanie. a potem wlewaj do dozownika co chcesz. Ja osobiście do starych silników mieszankowych lałem zwykły olej silnikowy półsyntetyczny 10w40 i dobrze mi szło SHLka zrobiła ponad 51tkm icały czas jezdzi, do dozownika polecam ORLEN 2t polsyntetyczny, spełnia API TC czyli to samo co oleje za 40 czy 50 złotych a kosztuje 9- ekonomia. pozdrawiam i napisz co zalałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój kumpel jeździł na rozpuszczalniku (zamiast bezyny) a lał olej kujawski i mówił ze takie połaczenie jest najlepszy (wiem ze idiota).Mam pytanie a jaki olej jest najlepszy do silnika ja kupiłem jakis BDG olej niechlorowany do przekładni i teraz chce zmienic na cos lepszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Poprzedni wł. lał Castrola Super TT 2T, niedawno zalałem Castrol R2 RACINGBIKE i jest git, coprawda zaczął minimalnie więcej kopcic bo R2 nie ma tych natydymnych dodatków tak jak Super TT ale jest git

Bardzo slusznie ...

 

Statoil 2T półsyntetyk 25zł/l

God ! Odwazny jestes ... ja za zadne skraby nie wleje do dozownika stacjowego shitu...

Jedynym wyjatkiem jest Hipol do extra przeciazen ... nadaje sie b. dobrze do skrzyni w endurkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzasz że statoil 2t jest zły?? 8O a wedłg ciebie jaki jest lepszy??:> (p.s to dla czego ten olej kosztuje 25zł/l i silnik jeżdżon na tym oleju po rozebraniu ma warstwe ochroną skoro jest g****niany??)

 

Nie wnikam.

 

Zostaje przy castrollu / mobilu / motulu - za zadne skarby nie kupie syfu marki jakiejs stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...